Agrobex Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoPlac Zamkowy – Business with Heritage/ Senatorska Investment Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoKwiaty dla biura logoGhelamco Poland logoTriGranit Corporation logoWOMAK HOLDING logoKart Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoNowy Styl Group logoTorus logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoOlivia Business Centre logoCHB14 logoDorbud S.A. logoAluprof S.A. logoHexagon logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoEcophon Saint-Gobain logoUNIMOR Development S.A. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoCOTEX Office Centre logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoPartner Capital Group logoVastint Poland Sp. z o.o. logoBREMA Sp. z.o.o. logoSawig Invest Group logoHAVRE Sp. z o.o. logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoLobos Nieruchomości logoSchüco International Polska logoEcho Investment logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoCity Space logoOmnitech Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoArchicom logoKarimpol Polska Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoALLCON INVESTMENT logoBusiness House logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoPRO-INVEST S.A. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Zmiany na Międzynarodowym Porcie Lotniczym Katowice

Rozpoczynają się prace związane z generalnym remontem i przebudową terminalu pasażerskiego A w Międzynarodowym Porcie Lotniczym Katowice w Pyrzowicach. Inwestycja potrwa do końca maja przyszłego roku.

Rozpoczynają się prace związane z generalnym remontem i przebudową terminalu pasażerskiego A w Międzynarodowym Porcie Lotniczym Katowice w Pyrzowicach. Inwestycja potrwa do końca maja przyszłego roku.

 

Na czas trwania prac budowlanych zmieniona zostanie organizacja obsługi wylotów do państw z Non-Schengen. Jak miało to miejsce do tej pory, bagaż rejestrowany będzie nadawany w terminalu A. Z kolei kontrola bezpieczeństwa czy dokumentów, a także oczekiwanie na wejście na pokład samolotów przeniesione zostanie do terminalu B. Hala odlotów znajdująca się w tym budynku będzie czasowo obsługiwać rejsy do kraju strefy Schengen i Non-Schengen.

 

W ramach inwestycji powiększona zostanie hala odlotów terminalu A m.in. o powierzchnię hali przylotów przeniesionych w czerwcu br. do nowego terminalu C. Strefa odlotów zostanie również powiększona o obszar na pierwszym piętrze budynku, gdzie mieściła się restauracja i tzw. „mały” taras widokowy.

 

Po zrealizowaniu wszystkich prac powierzchnia hali odlotów znajdującej się w terminalu A zwiększy się czterokrotnie. Powstaną tutaj nowe punkty handlowo-gastronomiczne, sklepy wolnocłowe, a na pierwszym piętrze działalność rozpocznie restauracja. W wyniku przebudowy strefy odlotów, przeniesiona zostanie lokalizacja kontroli bezpieczeństwa oraz znajdzie się tutaj większa liczba stanowisk.

 

Za realizację inwestycji odpowiedzialna jest firma Skanska.

 

Napisz pierwszy komentarz
real connect 2017
mantra