BC INVESTMENTS sp z o.o. logoLobos Nieruchomości logoCity Space logoNowy Styl Group logoHexagon logoHAVRE Sp. z o.o. logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoOlivia Business Centre logoOmnitech Sp. z o.o. logoCHB14 logoAluprof S.A. logoALLCON INVESTMENT logoEcho Investment logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoBusiness House logoDorbud S.A. logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoPartner Capital Group logoCOTEX Office Centre logoKarimpol Polska Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoSchüco International Polska logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoTriGranit Corporation logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoGhelamco Poland logoDEVCO Sp. z.o.o. logoArchicom logoVastint Poland Sp. z o.o. logoKwiaty dla biura logoEcophon Saint-Gobain logoTorus logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoWOMAK HOLDING logoPlac Zamkowy – Business with Heritage/ Senatorska Investment Sp. z o.o. logoKart Sp. z o.o. logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoBREMA Sp. z.o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoPRO-INVEST S.A. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoINTERBIURO logoSawig Invest Group logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Budowa biurowca Quadro Office na finiszu

Budowa biurowca Quadro Office zostanie zakończona jeszcze w tym roku
Prace związane z realizacją najnowszej inwestycji biurowej firmy Monday Development wchodzą w końcową fazę. Właściciele nowych biur będą mogli wprowadzić się do Quadro Office już na początku przyszłego roku.

Prace związane z realizacją najnowszej inwestycji biurowej firmy Monday Development wchodzą w końcową fazę. Budowa biurowca przebiega według zakładanego harmonogramu. Stolarka okienna została już zamontowana, a budynek ocieplony. Obecnie zamykana jest fasada biurowca, a wewnątrz prowadzone są prace instalacyjne i wykończeniowe – mówi Marta Marszałkowska, kierownik projektu. Ukończenie prac budowlanych ma nastąpić jeszcze w tym roku. Z kolei właściciele nowych biur będą mogli wprowadzić się do Quadro Office już na początku przyszłego roku. Sprzedaż lokali biurowych już trwa.

 

Przygotowując go braliśmy pod uwagę potrzeby różnych klientów. Ze względu na swoją lokalizację w sąsiedztwie kilku sądów, prokuratury i budynków administracji publicznej doskonale nadaje się na siedziby kancelarii prawniczych, radcowskich czy notarialnych – mówi Iwona Chmielewska z Monday Development.

 

Quadro Office powstaje w samym sercu Poznania, u zbiegu ulic Bóżniczej i Małe Garbary. Oddalony jest zaledwie kilka minut pieszo od Starego Rynku. Ponadto lokalizacja biurowca przy wielopasmowych ulicach Garbary, Solna i Estkowskiego pozwala na sprawne połączenie z innymi dzielnicami Poznania oraz dworcami PKP i PKS czy lotniskiem Ławica. Łączna powierzchnia użytkowa obiektu wynosi niemal 1200 mkw. Na parterze budynku znajdzie się lokal handlowy z ekspozycją od strony ul. Małe Garbary. Z kolei na wyższych piętrach powstaną biura o powierzchniach od 44 do 190 mkw. Projekt biurowca powstał w pracowni architektonicznej Insomia. Jest to kolejny projekt biurowy – po Piątkowskiej 116 – realizowany przez firmę Monday Development w Poznaniu.

 

Napisz pierwszy komentarz
real connect 2017
mantra