Onyx Business Point logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoKwiaty dla biura logoEcho Investment logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoTétris Poland logoArchicom logoOlivia Business Centre logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoGhelamco Poland logoCOTEX Office Centre logoLC Corp S.A. logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoTorus logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoBusiness House logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoOmnitech Sp. z o.o. logoKart Sp. z o.o. logoCity Office logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoGTV Lighting logoINTERBIURO logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoCHB14 logoHAVRE Sp. z o.o. logoLobos Nieruchomości logoGłówka Pracuje logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoPRO-INVEST S.A. logoSpectra Development logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoNowy Styl Group logoCity Space logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoVastint Poland Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoSchüco International Polska logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoEURO STYL Spółka Akcyjna logoFYI Commercial Consulting logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Budowa biurowca Quadro Office na finiszu

Budowa biurowca Quadro Office zostanie zakończona jeszcze w tym roku
Prace związane z realizacją najnowszej inwestycji biurowej firmy Monday Development wchodzą w końcową fazę. Właściciele nowych biur będą mogli wprowadzić się do Quadro Office już na początku przyszłego roku.

Prace związane z realizacją najnowszej inwestycji biurowej firmy Monday Development wchodzą w końcową fazę. Budowa biurowca przebiega według zakładanego harmonogramu. Stolarka okienna została już zamontowana, a budynek ocieplony. Obecnie zamykana jest fasada biurowca, a wewnątrz prowadzone są prace instalacyjne i wykończeniowe – mówi Marta Marszałkowska, kierownik projektu. Ukończenie prac budowlanych ma nastąpić jeszcze w tym roku. Z kolei właściciele nowych biur będą mogli wprowadzić się do Quadro Office już na początku przyszłego roku. Sprzedaż lokali biurowych już trwa.

 

Przygotowując go braliśmy pod uwagę potrzeby różnych klientów. Ze względu na swoją lokalizację w sąsiedztwie kilku sądów, prokuratury i budynków administracji publicznej doskonale nadaje się na siedziby kancelarii prawniczych, radcowskich czy notarialnych – mówi Iwona Chmielewska z Monday Development.

 

Quadro Office powstaje w samym sercu Poznania, u zbiegu ulic Bóżniczej i Małe Garbary. Oddalony jest zaledwie kilka minut pieszo od Starego Rynku. Ponadto lokalizacja biurowca przy wielopasmowych ulicach Garbary, Solna i Estkowskiego pozwala na sprawne połączenie z innymi dzielnicami Poznania oraz dworcami PKP i PKS czy lotniskiem Ławica. Łączna powierzchnia użytkowa obiektu wynosi niemal 1200 mkw. Na parterze budynku znajdzie się lokal handlowy z ekspozycją od strony ul. Małe Garbary. Z kolei na wyższych piętrach powstaną biura o powierzchniach od 44 do 190 mkw. Projekt biurowca powstał w pracowni architektonicznej Insomia. Jest to kolejny projekt biurowy – po Piątkowskiej 116 – realizowany przez firmę Monday Development w Poznaniu.

 

Napisz pierwszy komentarz
mantra