CHB14 logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoGTV Lighting logoDorbud S.A. logoCOTEX Office Centre logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoEcho Investment logoDEVCO Sp. z.o.o. logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoLC Corp S.A. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoCity Space logoNowy Styl Group logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoPartner Capital Group logoKwiaty dla biura logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoBusiness House logoSchüco International Polska logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoKart Sp. z o.o. logoOmnitech Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoGhelamco Poland logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoINTERBIURO logoPRO-INVEST S.A. logoLobos Nieruchomości logoTorus logoAgrobex Sp. z o.o. logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoSpectra Development logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoFYI Commercial Consulting logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoOnyx Business Point logoVastint Poland Sp. z o.o. logoArchicom logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
raport wyd 2017

Budowa biurowca Quadro Office na finiszu

Budowa biurowca Quadro Office zostanie zakończona jeszcze w tym roku
Prace związane z realizacją najnowszej inwestycji biurowej firmy Monday Development wchodzą w końcową fazę. Właściciele nowych biur będą mogli wprowadzić się do Quadro Office już na początku przyszłego roku.

Prace związane z realizacją najnowszej inwestycji biurowej firmy Monday Development wchodzą w końcową fazę. Budowa biurowca przebiega według zakładanego harmonogramu. Stolarka okienna została już zamontowana, a budynek ocieplony. Obecnie zamykana jest fasada biurowca, a wewnątrz prowadzone są prace instalacyjne i wykończeniowe – mówi Marta Marszałkowska, kierownik projektu. Ukończenie prac budowlanych ma nastąpić jeszcze w tym roku. Z kolei właściciele nowych biur będą mogli wprowadzić się do Quadro Office już na początku przyszłego roku. Sprzedaż lokali biurowych już trwa.

 

Przygotowując go braliśmy pod uwagę potrzeby różnych klientów. Ze względu na swoją lokalizację w sąsiedztwie kilku sądów, prokuratury i budynków administracji publicznej doskonale nadaje się na siedziby kancelarii prawniczych, radcowskich czy notarialnych – mówi Iwona Chmielewska z Monday Development.

 

Quadro Office powstaje w samym sercu Poznania, u zbiegu ulic Bóżniczej i Małe Garbary. Oddalony jest zaledwie kilka minut pieszo od Starego Rynku. Ponadto lokalizacja biurowca przy wielopasmowych ulicach Garbary, Solna i Estkowskiego pozwala na sprawne połączenie z innymi dzielnicami Poznania oraz dworcami PKP i PKS czy lotniskiem Ławica. Łączna powierzchnia użytkowa obiektu wynosi niemal 1200 mkw. Na parterze budynku znajdzie się lokal handlowy z ekspozycją od strony ul. Małe Garbary. Z kolei na wyższych piętrach powstaną biura o powierzchniach od 44 do 190 mkw. Projekt biurowca powstał w pracowni architektonicznej Insomia. Jest to kolejny projekt biurowy – po Piątkowskiej 116 – realizowany przez firmę Monday Development w Poznaniu.

 

Napisz pierwszy komentarz
Hilton 750x140
mantra