Kwiaty dla biura logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoVastint Poland Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoKart Sp. z o.o. logoGalicyjska Investment Sp. z o.o. logoSpectra Development logoBusiness House logoForbo Flooring Systems Polska logoARTSERVIS sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoTétris Poland logoPodium Investment logoHAVRE Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoCity Space logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoOlivia Business Centre logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoNowy Styl Group logoINTERBIURO logoINTER-BUD logoAluprof S.A. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoRIS Kotes logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoPorto Office A Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoGTV Lighting logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoTorus logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

EKO Nestlé zmienia adres

Nowa siedziba Nestlé przy ul. Domaniewskiej 32
Polska centrala firmy Nestlé przeprowadzi się do nowego biurowca Nestlé House przy ul. Domaniewskiej 32 w Warszawie. Znajdą się tutaj wszystkie biura firmy, które obecnie zlokalizowane są przy różnych ulicach.

Polska centrala Nestlé przeprowadzi się do nowego biurowca Nestlé House przy ul. Domaniewskiej 32 w Warszawie. Znajdą się tutaj wszystkie biura firmy – Nestlé Polska SA, Nespresso, Nestlé Professional, Nestlé Purina, Nestlé Nutrition, Nestlé Health Science oraz Nestlé Waters Retail – które obecnie zlokalizowane są przy różnych ulicach. Przeprowadzka ma się odbyć w okresie pomiędzy świętami Bożego Narodzenia a Nowym Rokiem.

 

W nowej siedzibie przestrzeń do pracy została zaprojektowana tak, aby wszystkie stanowiska miały dostęp do światła dziennego. Znajduje się tam wiele pomieszczeń o różnym przeznaczeniu – do pracy przy komputerze, spotkań, miejsca do rozmów telefonicznych i do relaksu. Pracownicy mogą korzystać z dwupoziomowego parkingu podziemnego z 200 miejscami dla samochodów służbowych. Dodatkowe 65 miejsc znajduje się na zewnętrznym parkingu. Z kolei dla rowerzystów przewidziano ok. 130 stanowisk rowerowych, a także 9 pryszniców. Zależało nam, aby biurowiec był wizytówką firmy oraz miejscem przyjaznym dla naszych pracowników. Chcieliśmy również, aby znajdował się w niewielkiej odległości od obecnej siedziby, w biznesowej części miasta, w miejscu z dobrze rozwiniętą infrastrukturą i komunikacją publiczną – mówi Krystyna Foreman, kierownik ds. Administracji Nestlé Polska.

 

Nestlé House jest jednym z najnowocześniejszych obiektów biurowych na warszawskim Mokotowie. Projekt inwestycji powstał w pracowni architektonicznej Estudio Lamela. Biurowiec na ośmiu kondygnacjach oferuje 17 800 mkw. powierzchni biurowej, z czego biura firmy zajmą 10 000 mkw. Nestlé House jest w trakcie certyfikacji BREEAM. W obiekcie zastosowano wiele ekologicznych rozwiązań tj. podwójnie przeszklona fasada budynku, system VRC czy wydajny i oszczędny system HVAC.

 


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
Galicyjska - duży
mantra