Kwiaty dla biura logoNowy Styl Group logoVastint Poland Sp. z o.o. logoBusiness House logoOmnitech Sp. z o.o. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoOnyx Business Point logoDorbud S.A. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoAgrobex Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoEcho Investment logoGhelamco Poland logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoLobos Nieruchomości logoDEVCO Sp. z.o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoLC Corp S.A. logoINTERBIURO logoCity Space logoAluprof S.A. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoSpectra Development logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoPorto Office B Sp. z o.o. logoTorus logoPRO-INVEST S.A. logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoCHB14 logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoGTV Lighting logoArchicom logoPartner Capital Group logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoSchüco International Polska logoKart Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
raport wyd 2017

Colliers International znów przejmuje

Colliers International Group Inc. poinformował o przejęciu firmy specjalizującej się w zarządzaniu nieruchomościami i aktywami – WPM Groep NV.

Colliers International Group Inc. poinformował o przejęciu firmy specjalizującej się w zarządzaniu nieruchomościami i aktywami – WPM Groep NV. Wartość transakcji nie została ujawniona. Po fuzji nowa spółka będzie jednym z kluczowych podmiotów obecnych na rynku holenderskim. Do dyspozycji firmy zostanie oddanych pięć dodatkowych biur w Hertogenbosch, Nieuwegein, Amsterdam, Barendrecht oraz Apeldoorn.

 

Przeszło 320 osób będzie pracować w połączonym zespole, a siedzibą główną firmy zostanie Amsterdam. Spółka oferuje usługi w zakresie wyceny i doradztwa, również w sektorze hotelowym, obsługi korporacyjnej, rynków kapitałowych oraz pośrednictwa w sprzedaży nieruchomości biurowych i handlowych.

 

Włączenie WPM do naszego zespołu stanowi realizację naszych ambicji związanych z rozwojem spółki – powiedział Chris McLernon, prezes Colliers International w regionie EMEA. Przejęcie firmy wzmocni wachlarz oferowanych przez nas usług, rozszerzy zasięg dotarcia do klientów i usprawni nasze działania operacyjne, nie tylko w Holandii, ale też w całej Europie – dodał.

 

Colliers nie ustaje w rozszerzaniu swojej działalności nie tylko na nowych rynkach, ale też w krajach, w których ma już ugruntowaną pozycję. Przykładem jest choćby Polska, gdzie firma zatrudnia już ponad 250 pracowników w Warszawie i miastach regionalnych – komentuje Monika Rajska-Wolińska, partner zarządzający Colliers International w Polsce.

 

Przejęcie WPM Groep NV przez Colliers jest już drugą transakcją tego typu firmy w regionie EMEA w ciągu ostatniego miesiąca. W styczniu br. spółka poinformowała o przejęciu Hatton Real Estate, brytyjską firmę doradczą działającą w obszarze nieruchomości komercyjnych.

 

Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
CHB 14 Big
mantra