Tętnowski Development Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoGTV Lighting logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoArchicom logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoEcho Investment logoLC Corp S.A. logoSchüco International Polska logoPartner Capital Group logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoPRO-INVEST S.A. logoCOTEX Office Centre logoGhelamco Poland logoDEVCO Sp. z.o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoKwiaty dla biura logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoLobos Nieruchomości logoOlivia Business Centre logoAluprof S.A. logoCHB14 logoINTERBIURO logoVastint Poland Sp. z o.o. logoDorbud S.A. logoKart Sp. z o.o. logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoHAVRE Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoFYI Commercial Consulting logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoBusiness House logoPorto Office B Sp. z o.o. logoCity Space logoTorus logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoOmnitech Sp. z o.o. logoOnyx Business Point logoSpectra Development logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
raport wyd 2017

Solec Residence z wiechą

Przedstawiciele inwestora, generalnego wykonawcy oraz projektanta. Drugi od prawej prezes Sawa Apartments Marian Okręglicki.
Na warszawskiej inwestycji Solec Residence zawisła symboliczna wiecha. Tym samym wielofunkcyjny projekt osiągnął stan surowy otwarty.

Na warszawskiej inwestycji Solec Residence zawisła symboliczna wiecha. Tym samym wielofunkcyjny kompleks osiągnął stan surowy otwarty. Projekt składający się z 3 połączonych ze sobą budynków powstaje przy ul. Solec 18/20, tuż przy lewobrzeżnych bulwarach nadwiślańskich. Inwestycja jest realizowana na działce o powierzchni 3295 mkw. Inwestorem kompleksu jest spółka Sawa Apartments. Nasza firma należy do niezmiernie wąskiej grupy inwestorów i deweloperów, którzy doceniają wieloletnie wysiłki władz stolicy nad tchnięciem nowego ducha w warszawskie Powiśle i Solec oraz uczynienie z tych rejonów czegoś na wzór paryskiej Dzielnicy Łacińskiej. Nowe estetyczne bulwary lewobrzeżnej Wisły na odcinku stołecznym stanowią doskonałą okazję, aby zgodnie z tradycjami tego typu miejsc w Europie i na świecie stawiać tam najwyższej klasy apartamentowce. Jest to wręcz oczekiwane przez wielu nabywców mieszkań, biur i lokali handlowo-usługowych – mówi Marian Okręglicki, prezes spółki Sawa Apartments. Mamy satysfakcję, iż w planowanym terminie zawieszamy wiechę na tym nadwiślańskim obiekcie. Jego komercjalizacja biegnie prawidłowym tokiem – dodaje.

W ramach kompleksu powstanie m.in. 7-kondygnacyjny biurowiec z powierzchnią biurową klasy A. Obecnie w fazie końcowej znajdują się negocjacje prowadzone z dwoma podmiotami, które dotyczą najmu dużych przestrzeni biurowych. Z kolei w części handlowo-usługowej lokale zajmą salony fryzjerskie, salon sukni ślubnych oraz winiarnia. Łącznie Sawa Apartments podpisała umowy sprzedaży na ok. 1000 mkw. powierzchni biurowych i handlowo-usługowych w inwestycji. Aktualnie trwają negocjacje związane z najmem i sprzedażą kolejnych 1800 mkw. obu rodzajów przestrzeni. W części mieszkaniowej Solec Residence zaoferuje apartamenty i penthouseꞌy.

Prace budowlane związane z realizacją inwestycji są prowadzone zgodnie z harmonogramem. Termin oddania kompleksu do użytku zaplanowano na I kw. 2017 r. Generalnym wykonawcą Solec Residence jest firma Karmar SA, natomiast projekt obiektu powstał w pracowni architektonicznej Apar-Projekt.
 

Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
CHB 14 Big
mantra