INTER-BUD logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoHAVRE Sp. z o.o. logoGTV Lighting logoAgrobex Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoDEVCO Sp. z.o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoRIS Kotes logoPorto Office A Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoCOTEX Office Centre logoTétris Poland logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoUNIMOR Development S.A. logoINTERBIURO logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoKwiaty dla biura logoOlivia Business Centre logoVantage Development S.A. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoForbo Flooring Systems Polska logoCity Space logoSpectra Development logoGalicyjska Investment Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoPodium Investment logoARTSERVIS sp. z o.o. logoBusiness House logoTorus logoFYI Commercial Consulting logoVastint Poland Sp. z o.o. logoKart Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

Solec Residence z wiechą

Przedstawiciele inwestora, generalnego wykonawcy oraz projektanta. Drugi od prawej prezes Sawa Apartments Marian Okręglicki.
Na warszawskiej inwestycji Solec Residence zawisła symboliczna wiecha. Tym samym wielofunkcyjny projekt osiągnął stan surowy otwarty.

Na warszawskiej inwestycji Solec Residence zawisła symboliczna wiecha. Tym samym wielofunkcyjny kompleks osiągnął stan surowy otwarty. Projekt składający się z 3 połączonych ze sobą budynków powstaje przy ul. Solec 18/20, tuż przy lewobrzeżnych bulwarach nadwiślańskich. Inwestycja jest realizowana na działce o powierzchni 3295 mkw. Inwestorem kompleksu jest spółka Sawa Apartments. Nasza firma należy do niezmiernie wąskiej grupy inwestorów i deweloperów, którzy doceniają wieloletnie wysiłki władz stolicy nad tchnięciem nowego ducha w warszawskie Powiśle i Solec oraz uczynienie z tych rejonów czegoś na wzór paryskiej Dzielnicy Łacińskiej. Nowe estetyczne bulwary lewobrzeżnej Wisły na odcinku stołecznym stanowią doskonałą okazję, aby zgodnie z tradycjami tego typu miejsc w Europie i na świecie stawiać tam najwyższej klasy apartamentowce. Jest to wręcz oczekiwane przez wielu nabywców mieszkań, biur i lokali handlowo-usługowych – mówi Marian Okręglicki, prezes spółki Sawa Apartments. Mamy satysfakcję, iż w planowanym terminie zawieszamy wiechę na tym nadwiślańskim obiekcie. Jego komercjalizacja biegnie prawidłowym tokiem – dodaje.

W ramach kompleksu powstanie m.in. 7-kondygnacyjny biurowiec z powierzchnią biurową klasy A. Obecnie w fazie końcowej znajdują się negocjacje prowadzone z dwoma podmiotami, które dotyczą najmu dużych przestrzeni biurowych. Z kolei w części handlowo-usługowej lokale zajmą salony fryzjerskie, salon sukni ślubnych oraz winiarnia. Łącznie Sawa Apartments podpisała umowy sprzedaży na ok. 1000 mkw. powierzchni biurowych i handlowo-usługowych w inwestycji. Aktualnie trwają negocjacje związane z najmem i sprzedażą kolejnych 1800 mkw. obu rodzajów przestrzeni. W części mieszkaniowej Solec Residence zaoferuje apartamenty i penthouseꞌy.

Prace budowlane związane z realizacją inwestycji są prowadzone zgodnie z harmonogramem. Termin oddania kompleksu do użytku zaplanowano na I kw. 2017 r. Generalnym wykonawcą Solec Residence jest firma Karmar SA, natomiast projekt obiektu powstał w pracowni architektonicznej Apar-Projekt.
 


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
CHB 14 Big
mantra