Echo Investment logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoCity Space logoSpectra Development logoPorto Office A Sp. z o.o. logoArchicom logoFYI Commercial Consulting logoOlivia Business Centre logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoGTV Lighting logoINTERBIURO logoAluprof S.A. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoEURO STYL Spółka Akcyjna logoTorus logoBusiness House logoTétris Poland logoAgrobex Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoGhelamco Poland logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoCOTEX Office Centre logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoVantage Development S.A. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoHAVRE Sp. z o.o. logoKontor logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoUNIMOR Development S.A. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoLC Corp S.A. logoPodium Investment logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoForbo Flooring Systems Polska logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Biuro w budce telefonicznej?

Czerwone budki telefoniczne, fot. M0tty (licencja CC BY-SA 3.0)
Czerwone budki telefoniczne, fot. M0tty (licencja CC BY-SA 3.0)
Słynne brytyjskie budki telefoniczne zostaną przekształcone w miniaturowe biura. To pomysł amerykańskiej firmy Bar Works.

Brytyjskie budki telefoniczne zostaną przekształcone w miniaturowe biura. To pomysł amerykańskiej firmy Bar Works. Projekt pod nazwą „Pod Works” na początku będzie uruchomiony w Londynie, Leeds, a także w Edynburgu. W jego ramach stare czerwone budki telefoniczne przemienią się w małe biura, które przeznaczone będą dla przedsiębiorców będących ciągle w ruchu lub osób potrzebujących miejsca do pracy przed ważnym spotkaniem lub rozmową. Każdy „Pod Works” zostanie wyposażony w szybkie łącze internetowe, drukarkę, skaner, bezprzewodową myszkę, a także 25-calowy ekran. Do tego użytkownicy biura uzyskają dostęp do maszyny z gorącymi napojami. Miesięczny abonament, w ramach którego będzie możliwe korzystanie z każdego wyposażonego stanowiska pracy przez 24 godzin na dobę, wyniesie 19,99 funtów. Firma planuje dalszy rozwój konceptu, czyli przekształcanie nieużywanych budek telefonicznych w mikro biura w głównych miastach na terenie całej Wielkiej Brytanii.

 

Przedsiębiorcy i inni, którzy są ciągle w ruchu, potrzebują wygodnego, niedrogiego i prywatnego miejsca do pracy. Dlaczego mieliby siedzieć w Starbucksie lub jakiejkolwiek innej kawiarni, jeśli jeden z naszych Pods-ów pozwoli skupić się na im na swojej pracy przed ważnym spotkaniem lub prezentacją za cenę mniejszą niż cena dwóch filiżanek kawy w tygodniu (tłum. red.) – mówi Jonathan Black, CEO w Bar Works.

 

Firma Bar Works powstała w ubiegłym roku w Nowym Jorku. Oferuje przypominające bary miejsca do pracy w różnych lokalizacjach. Użytkownicy, korzystających z jej usług, w ramach miesięcznego abonamentu zyskują wstęp do lokalu, a także nielimitowany dostęp do urządzeń biurowych. 
 


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
Podium Park banner duży
mantra