GTV Lighting logoKart Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoBusiness House logoNowy Styl Group logoHAVRE Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoPartner Capital Group logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoSpectra Development logoLobos Nieruchomości logoCity Space logoKwiaty dla biura logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoAgrobex Sp. z o.o. logoTorus logoVastint Poland Sp. z o.o. logoArchicom logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoGhelamco Poland logoPRO-INVEST S.A. logoFYI Commercial Consulting logoOmnitech Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoSchüco International Polska logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoCHB14 logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoLC Corp S.A. logoEcho Investment logoOnyx Business Point logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoINTERBIURO logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoDorbud S.A. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
raport wyd 2017

Biuro w budce telefonicznej?

Czerwone budki telefoniczne, fot. M0tty (licencja CC BY-SA 3.0)
Czerwone budki telefoniczne, fot. M0tty (licencja CC BY-SA 3.0)
Słynne brytyjskie budki telefoniczne zostaną przekształcone w miniaturowe biura. To pomysł amerykańskiej firmy Bar Works.

Brytyjskie budki telefoniczne zostaną przekształcone w miniaturowe biura. To pomysł amerykańskiej firmy Bar Works. Projekt pod nazwą „Pod Works” na początku będzie uruchomiony w Londynie, Leeds, a także w Edynburgu. W jego ramach stare czerwone budki telefoniczne przemienią się w małe biura, które przeznaczone będą dla przedsiębiorców będących ciągle w ruchu lub osób potrzebujących miejsca do pracy przed ważnym spotkaniem lub rozmową. Każdy „Pod Works” zostanie wyposażony w szybkie łącze internetowe, drukarkę, skaner, bezprzewodową myszkę, a także 25-calowy ekran. Do tego użytkownicy biura uzyskają dostęp do maszyny z gorącymi napojami. Miesięczny abonament, w ramach którego będzie możliwe korzystanie z każdego wyposażonego stanowiska pracy przez 24 godzin na dobę, wyniesie 19,99 funtów. Firma planuje dalszy rozwój konceptu, czyli przekształcanie nieużywanych budek telefonicznych w mikro biura w głównych miastach na terenie całej Wielkiej Brytanii.

 

Przedsiębiorcy i inni, którzy są ciągle w ruchu, potrzebują wygodnego, niedrogiego i prywatnego miejsca do pracy. Dlaczego mieliby siedzieć w Starbucksie lub jakiejkolwiek innej kawiarni, jeśli jeden z naszych Pods-ów pozwoli skupić się na im na swojej pracy przed ważnym spotkaniem lub prezentacją za cenę mniejszą niż cena dwóch filiżanek kawy w tygodniu (tłum. red.) – mówi Jonathan Black, CEO w Bar Works.

 

Firma Bar Works powstała w ubiegłym roku w Nowym Jorku. Oferuje przypominające bary miejsca do pracy w różnych lokalizacjach. Użytkownicy, korzystających z jej usług, w ramach miesięcznego abonamentu zyskują wstęp do lokalu, a także nielimitowany dostęp do urządzeń biurowych. 
 

Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
Hilton 750x140
mantra