Porto Office B Sp. z o.o. logoCity Office logoKart Sp. z o.o. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoINTERBIURO logoHAVRE Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoFYI Commercial Consulting logoOlivia Business Centre logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoKwiaty dla biura logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoEURO STYL Spółka Akcyjna logoAluprof S.A. logoAgrobex Sp. z o.o. logoGTV Lighting logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoGhelamco Poland logoEcho Investment logoGłówka Pracuje logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoBusiness House logoUNIMOR Development S.A. logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoCHB14 logoLobos Nieruchomości logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoTorus logoOmnitech Sp. z o.o. logoOnyx Business Point logoDEVCO Sp. z.o.o. logoArchicom logoSpectra Development logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoCity Space logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoSchüco International Polska logoLC Corp S.A. logoNowy Styl Group logoTétris Poland logoCOTEX Office Centre logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoPRO-INVEST S.A. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Biuro w budce telefonicznej?

Czerwone budki telefoniczne, fot. M0tty (licencja CC BY-SA 3.0)
Czerwone budki telefoniczne, fot. M0tty (licencja CC BY-SA 3.0)
Słynne brytyjskie budki telefoniczne zostaną przekształcone w miniaturowe biura. To pomysł amerykańskiej firmy Bar Works.

Brytyjskie budki telefoniczne zostaną przekształcone w miniaturowe biura. To pomysł amerykańskiej firmy Bar Works. Projekt pod nazwą „Pod Works” na początku będzie uruchomiony w Londynie, Leeds, a także w Edynburgu. W jego ramach stare czerwone budki telefoniczne przemienią się w małe biura, które przeznaczone będą dla przedsiębiorców będących ciągle w ruchu lub osób potrzebujących miejsca do pracy przed ważnym spotkaniem lub rozmową. Każdy „Pod Works” zostanie wyposażony w szybkie łącze internetowe, drukarkę, skaner, bezprzewodową myszkę, a także 25-calowy ekran. Do tego użytkownicy biura uzyskają dostęp do maszyny z gorącymi napojami. Miesięczny abonament, w ramach którego będzie możliwe korzystanie z każdego wyposażonego stanowiska pracy przez 24 godzin na dobę, wyniesie 19,99 funtów. Firma planuje dalszy rozwój konceptu, czyli przekształcanie nieużywanych budek telefonicznych w mikro biura w głównych miastach na terenie całej Wielkiej Brytanii.

 

Przedsiębiorcy i inni, którzy są ciągle w ruchu, potrzebują wygodnego, niedrogiego i prywatnego miejsca do pracy. Dlaczego mieliby siedzieć w Starbucksie lub jakiejkolwiek innej kawiarni, jeśli jeden z naszych Pods-ów pozwoli skupić się na im na swojej pracy przed ważnym spotkaniem lub prezentacją za cenę mniejszą niż cena dwóch filiżanek kawy w tygodniu (tłum. red.) – mówi Jonathan Black, CEO w Bar Works.

 

Firma Bar Works powstała w ubiegłym roku w Nowym Jorku. Oferuje przypominające bary miejsca do pracy w różnych lokalizacjach. Użytkownicy, korzystających z jej usług, w ramach miesięcznego abonamentu zyskują wstęp do lokalu, a także nielimitowany dostęp do urządzeń biurowych. 
 

Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
mantra