Business House logoINTERBIURO logoGalicyjska Investment Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoKwiaty dla biura logoVastint Poland Sp. z o.o. logoSpectra Development logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoCity Space logoAluprof S.A. logoFYI Commercial Consulting logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoRIS Kotes logoGTV Lighting logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoCOTEX Office Centre logoDEVCO Sp. z.o.o. logoKart Sp. z o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoForbo Flooring Systems Polska logoHAVRE Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoTétris Poland logoVantage Development S.A. logoPodium Investment logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoTorus logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoUNIMOR Development S.A. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

Biuro w budce telefonicznej?

Czerwone budki telefoniczne, fot. M0tty (licencja CC BY-SA 3.0)
Czerwone budki telefoniczne, fot. M0tty (licencja CC BY-SA 3.0)
Słynne brytyjskie budki telefoniczne zostaną przekształcone w miniaturowe biura. To pomysł amerykańskiej firmy Bar Works.

Brytyjskie budki telefoniczne zostaną przekształcone w miniaturowe biura. To pomysł amerykańskiej firmy Bar Works. Projekt pod nazwą „Pod Works” na początku będzie uruchomiony w Londynie, Leeds, a także w Edynburgu. W jego ramach stare czerwone budki telefoniczne przemienią się w małe biura, które przeznaczone będą dla przedsiębiorców będących ciągle w ruchu lub osób potrzebujących miejsca do pracy przed ważnym spotkaniem lub rozmową. Każdy „Pod Works” zostanie wyposażony w szybkie łącze internetowe, drukarkę, skaner, bezprzewodową myszkę, a także 25-calowy ekran. Do tego użytkownicy biura uzyskają dostęp do maszyny z gorącymi napojami. Miesięczny abonament, w ramach którego będzie możliwe korzystanie z każdego wyposażonego stanowiska pracy przez 24 godzin na dobę, wyniesie 19,99 funtów. Firma planuje dalszy rozwój konceptu, czyli przekształcanie nieużywanych budek telefonicznych w mikro biura w głównych miastach na terenie całej Wielkiej Brytanii.

 

Przedsiębiorcy i inni, którzy są ciągle w ruchu, potrzebują wygodnego, niedrogiego i prywatnego miejsca do pracy. Dlaczego mieliby siedzieć w Starbucksie lub jakiejkolwiek innej kawiarni, jeśli jeden z naszych Pods-ów pozwoli skupić się na im na swojej pracy przed ważnym spotkaniem lub prezentacją za cenę mniejszą niż cena dwóch filiżanek kawy w tygodniu (tłum. red.) – mówi Jonathan Black, CEO w Bar Works.

 

Firma Bar Works powstała w ubiegłym roku w Nowym Jorku. Oferuje przypominające bary miejsca do pracy w różnych lokalizacjach. Użytkownicy, korzystających z jej usług, w ramach miesięcznego abonamentu zyskują wstęp do lokalu, a także nielimitowany dostęp do urządzeń biurowych. 
 


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
CHB 14 Big
mantra