EPAM wybiera Katowice

Firma działająca w branży IT zdecydowała się na otworzenie kolejnego oddziału w Polsce. Tym razem w Katowicach, gdzie planuje zatrudnić 500 osób.

Lider w branży tworzenia oprogramowania w Europie Środkowo-Wschodniej – firma EPAM – zdecydował się na otworzenie kolejnego oddziału w Polsce. Do biur znajdujących się w Krakowie, Gdańsku oraz we Wrocławiu dołączyła nowa siedziba w Katowicach. Wybraliśmy Katowice, ze względu na wielu doświadczonych specjalistów IT obecnych na tutejszym rynku pracy. Liczne uniwersytety kształcą specjalistów z interesujących nas dziedzin, zapewniając stabilną liczbę nowych pracowników dołączających co roku do firm z naszej branży. Dzięki temu nie musimy się martwić o przyszłość tego rynku. Katowice posiadają także szeroką ofertę nowoczesnych powierzchni biurowych. Dodatkową zaletą jest położenie i dobra komunikacja – z jednej strony z Krakowem czy Wrocławiem, z drugiej, bliskość dwóch lotnisk: w Pyrzowicach i nieco dalej w Balicach – mówi Jarosław Wachowicz, Delivery Manager.

 

W nowej siedzibie pracę znajdą głównie programiści, przede wszystkim Javy i .NET, a także analitycy biznesowi, kierownicy projektów informatycznych czy inżynierowie QA (zapewnienie jakości). Szukamy osób posiadających już kilkuletnie doświadczenie zawodowe. Oprócz bardzo konkurencyjnego wynagrodzenia, oferujemy dodatkowo szeroki pakiet benefitów, pracę z najnowszymi technologiami i udział w ciekawych, międzynarodowych projektach – dodaje Jarosław Wachowicz.

 

Nowe biuro zlokalizowane jest tymczasowo w kompleksie Revita Park przy ulicy Żelaznej 15. W przyszłym roku firma planuje przeprowadzkę.

 

EPAM Systems działa na całym świecie od ponad 20 lat i zatrudnia już niemal 22 tys. osób. W polskich biurach firmy pracuje ponad 800 osób. Tylko do końca roku EPAM planuje tę liczbę podwoić. 
 


0.0
Tagi: Katowice
Napisz pierwszy komentarz