WEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoBusiness House logoAluprof S.A. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoPodium Investment logoUNIMOR Development S.A. logoINTER-BUD logoCOTEX Office Centre logoGTV Lighting logoGalicyjska Investment Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoARTSERVIS sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoAgrobex Sp. z o.o. logoKwiaty dla biura logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoRIS Kotes logoHAVRE Sp. z o.o. logoTorus logoFYI Commercial Consulting logoOlivia Business Centre logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoVantage Development S.A. logoKart Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoCity Space logoTétris Poland logoSpectra Development logoPorto Office A Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

GFT najemcą SwedeCenter

fot. Commerson Real Estate Advisory
fot. Commerson Real Estate Advisory
Spółka GFT wynajęła ok. 1300 mkw. powierzchni biurowej w warszawskim budynku SwedeCenter, należącym do firmy Vastint.

Spółka GFT wynajęła ok. 1300 mkw. powierzchni biurowej w warszawskim budynku SwedeCenter, należącym do firmy Vastint. Obecnie w biurach w Łodzi i Poznaniu zatrudniamy ponad sześciuset wysoko wykwalifikowanych specjalistów: analityków, projektantów, programistów, testerów oraz managerów projektu. Otwarcie kolejnego, trzeciego już biura to naturalna konsekwencja rozwoju naszej organizacji w regionie – informuje Piotr Kania, dyrektor zarządzający GFT Polska. Nasze doświadczenie pokazuje, że w pozyskiwaniu kapitału ludzkiego znaczącą rolę odgrywa zarówno silna marka, nowatorska polityka personalna, jak i szczególne warunki zatrudnienia. Składają się na nie również nowoczesne i dobrze ulokowane biura, projektowane z myślą o programistach, którzy stanowią większość pracowników zatrudnionych w naszej firmie – dodaje.

 

W poszukiwaniu odpowiedniej powierzchni biurowej GFT pomagała firma Commerson Real Estate Advisory. Współpracując od dłuższego czasu z klientami z polskiego sektora IT, bardzo dobrze znamy potrzeby tej branży – podkreśla Bartosz Budnicki, Managing Director Commerson Real Estate Advisory, odpowiadający w tej firmie również za inne transakcje dla GFT Polska. Rosnąca pozycja Polski w światowych rankingach centrów IT dla sektora finansowego musi oznaczać dalsze poszukiwania kapitału ludzkiego na naszym rynku, a zatem i odpowiednich miejsc do pracy – dodał.

 

GFT jest międzynarodową firmą informatyczną z siedzibą w Niemczech. W jej oddziałach znajdujących się w 12 krajach pracuje 4 tys. osób. Na rodzimym rynku firma jest obecna od 2007 r. Spółka pracująca m.in. dla największych banków inwestycyjnych świata, realizuje projekty doradcze z zakresu compliance, zarządzania ryzykiem, wspomagania handlu i obrotu instrumentami finansowymi.

 


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
CHB 14 Big
mantra