FYI Commercial Consulting logoLC Corp S.A. logoNowy Styl Group logoTorus logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoGhelamco Poland logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoGTV Lighting logoCity Space logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoCHB14 logoVastint Poland Sp. z o.o. logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoOmnitech Sp. z o.o. logoKwiaty dla biura logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoSpectra Development logoBusiness House logoSchüco International Polska logoPRO-INVEST S.A. logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoEcho Investment logoKart Sp. z o.o. logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoDEVCO Sp. z.o.o. logoArchicom logoPorto Office B Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoDorbud S.A. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoAgrobex Sp. z o.o. logoLobos Nieruchomości logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoOnyx Business Point logoPartner Capital Group logoHAVRE Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoINTERBIURO logoCOTEX Office Centre logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
raport wyd 2017

GFT najemcą SwedeCenter

fot. Commerson Real Estate Advisory
fot. Commerson Real Estate Advisory
Spółka GFT wynajęła ok. 1300 mkw. powierzchni biurowej w warszawskim budynku SwedeCenter, należącym do firmy Vastint.

Spółka GFT wynajęła ok. 1300 mkw. powierzchni biurowej w warszawskim budynku SwedeCenter, należącym do firmy Vastint. Obecnie w biurach w Łodzi i Poznaniu zatrudniamy ponad sześciuset wysoko wykwalifikowanych specjalistów: analityków, projektantów, programistów, testerów oraz managerów projektu. Otwarcie kolejnego, trzeciego już biura to naturalna konsekwencja rozwoju naszej organizacji w regionie – informuje Piotr Kania, dyrektor zarządzający GFT Polska. Nasze doświadczenie pokazuje, że w pozyskiwaniu kapitału ludzkiego znaczącą rolę odgrywa zarówno silna marka, nowatorska polityka personalna, jak i szczególne warunki zatrudnienia. Składają się na nie również nowoczesne i dobrze ulokowane biura, projektowane z myślą o programistach, którzy stanowią większość pracowników zatrudnionych w naszej firmie – dodaje.

 

W poszukiwaniu odpowiedniej powierzchni biurowej GFT pomagała firma Commerson Real Estate Advisory. Współpracując od dłuższego czasu z klientami z polskiego sektora IT, bardzo dobrze znamy potrzeby tej branży – podkreśla Bartosz Budnicki, Managing Director Commerson Real Estate Advisory, odpowiadający w tej firmie również za inne transakcje dla GFT Polska. Rosnąca pozycja Polski w światowych rankingach centrów IT dla sektora finansowego musi oznaczać dalsze poszukiwania kapitału ludzkiego na naszym rynku, a zatem i odpowiednich miejsc do pracy – dodał.

 

GFT jest międzynarodową firmą informatyczną z siedzibą w Niemczech. W jej oddziałach znajdujących się w 12 krajach pracuje 4 tys. osób. Na rodzimym rynku firma jest obecna od 2007 r. Spółka pracująca m.in. dla największych banków inwestycyjnych świata, realizuje projekty doradcze z zakresu compliance, zarządzania ryzykiem, wspomagania handlu i obrotu instrumentami finansowymi.

 

Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
Hilton 750x140
mantra