HAVRE Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoPorto Office A Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoTétris Poland logoARTSERVIS sp. z o.o. logoBusiness House logoDEVCO Sp. z.o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoCity Space logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoTorus logoAluprof S.A. logoSpectra Development logoVantage Development S.A. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoCOTEX Office Centre logoOlivia Business Centre logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoAgrobex Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoUNIMOR Development S.A. logoPodium Investment logoForbo Flooring Systems Polska logoArchicom logoKontor logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

LPP bierze więcej w Waterside

LPP S.A. powiększyła swoje dotychczasowe biuro w gdańskim budynku Waterside w Gdańsku.

Wraz z końcem ubiegłego roku firma LPP S.A. dobrała kolejne 800 mkw. powierzchni w biurowcu Waterside. W procesie wynajmu właściciel nieruchomości (fundusz DEKA Immobilien) był reprezentowany przez agenta wyłącznego i zarządcę obiektu – firmę Knight Frank.

 

Firma odzieżowa LPP S.A. jest obecna na rynku już od ponad 21 lat. Pierwsze salony w Polce spółka otworzyła 19 lat temu. Do zarządzanych przez nią marek należą: Reserved, Cropp, House, Mohito i Sinsay. Do gdańskiego budynku Waterside firma wprowadziła się jesienią 2016 r. Obecnie, po dobraniu dodatkowej powierzchni jej biuro zajmuje łącznie ponad 1800 mkw. 

 

Budynek biurowy Waterside zlokalizowany jest w sąsiedztwie Starego Miasta, mariny jachtowej, wielu instytucji finansowych. Obiekt położony jest przy ul. Długie Ogrody. Jest to 5-kondygnacyjny budynek biurowy z usługowym parterem i gruntownie zmodernizowanymi wnętrzami, licznymi miejscami parkingowymi, o łącznej powierzchni najmu przekraczającej 9000 mkw. 

 


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
mantra