bcb wrzesień 2020

W Colliers nowy dyrektor ds. relacji z klientami

Agnieszka Krzekotowska (Colliers International)
Agnieszka Krzekotowska (Colliers International)
Na stanowisko dyrektora ds. relacji z klientami w Dziale Zarządzania Nieruchomościami Colliers International awansowała Agnieszka Krzekotowska.

Agnieszka Krzekotowska jako Clients Relationship Director będzie odpowiedzialna za budowanie i utrzymywanie relacji z klientami, a także pozyskiwanie nowych projektów, koordynację procesów przetargowych wewnątrz firmy oraz poszukiwanie nowych technologii i rozwiązań poszerzających ofertę dla klientów działu Zarządzania Nieruchomościami w Colliers. 

 

Dział Zarządzania Nieruchomościami Colliers działa prężnie na polskim rynku już od 10 lat. Doświadczony zespół zarządza budynkami, ale też tworzy wartość dodaną, szuka nowych rozwiązań technologicznych, kreuje trendy. Wszystko po to, by, w możliwie najbardziej kompleksowy sposób, zaopiekować się zarządzanymi przez nas budynkami. Dołożę starań, aby obecni i przyszli klienci Colliers otrzymywali od nas najwyższy poziom usług i wsparcie — komentuje Agnieszka Krzekotowska.

 

Do Colliers International Agnieszka Krzekotowska dołączyła w 2009 r. Wówczas pracowala na stanowisku zarządcy nieruchomości. Agnieszka Krzekotowska posiada ponad 10 lat doświadczenia na rynku nieruchomości komercyjnych. Jest absolwentką Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego oraz podyplomowych studiów Akademii L. Koźmińskiego w Warszawie na kierunku zarządzanie nieruchomościami. Agnieszka Krzekotowska jest też członkiem prestiżowej organizacji RICS i posiada licencję zarządcy nieruchomości.

 


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz