Forbo Flooring Systems Polska logoDEVCO Sp. z.o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoBusiness House logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoAluprof S.A. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoVantage Development S.A. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoINTERBIURO logoSpectra Development logoOlivia Business Centre logoVastint Poland Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoCOTEX Office Centre logoArchicom logoTétris Poland logoTorus logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoCity Space logoKontor logoHAVRE Sp. z o.o. logoPodium Investment logoNowy Styl Group logoUNIMOR Development S.A. logoINTER-BUD logoAgrobex Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Fundamental Group przebuduje fabrykę FSO

Rewitalizacja FSO - wizualizacja
Rewitalizacja FSO - wizualizacja
Znamy już generalnego wykonawcę wielofunkcyjnego kompleksu przy ul. Modlińskiej w Warszawie. Będzie nim Fundamental Group.

Fundamental Group jest jedną z kluczowych warszawskich firm na rynku budowlanym w Polsce. To właśnie z nią GlobalExpo podpisało umowę na generalne wykonawstwo kompleksu przy ul. Modlińskiej w Warszawie. W miejscu tym, czyli na terenie dawnej Fabryki Samochodów Osobowych na Żeraniu powstanie centrum targowo-wystawiennicze. 

Działka przy ul. Modlińskiej 4 i 6B ma 10,5 ha powierzchni. Na tym terenie powstanie 60 000 mkw. nowoczesnego centrum wystawienniczego z budynkami biurowo-usługowymi i towarzyszącą infrastrukturą. Do zadań Fundamental Group należy m.in. przebudowa i zmiana sposobu użytkowania istniejących budynków.

Jest to pierwszy projekt rewitalizacyjny części pofabrycznych terenów FSO na Żeraniu. Dzięki niemu zostanie wybudowane centrum targowo-konferencyjne z halą wystawienniczą oraz przestrzenią konferencyjno-kongresową. W ramach kompleksu powstaną także całoroczna stała część wystawiennicza z ofertą budowlano-dekoracyjną, hotel klasy biznesowej, powierzchnie biurowe oraz ponad 1400 miejsc parkingowych. Oddanie do użytku całości obiektu planowane jest w 2018 r.

Efektem naszej współpracy z Inwestorem będzie rewitalizacja pofabrycznej hali i biurowca oraz powstanie nowoczesnej przestrzeni targowej, wystawienniczej z funkcjami konferencyjnymi, eventowymi oraz biurowymi. Lokalizacja i doskonała komunikacja przybliżają to miejsce mieszkańcom stolicy. Będzie to klimatyczna przestrzeń postindustrialna, z której pewnością chętnie będą korzystać warszawiacy – komentuje Sławomir Soroka, Kierownik Projektu z Fundamental Group.

 


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
mantra