Archicom pomaga zapracowanym rodzicom

Przedszkole „Kolorowe Kredki” w biurowcu West House 1A (fot. Paweł Płochowski)
Przedszkole „Kolorowe Kredki” w biurowcu West House 1A (fot. Paweł Płochowski)
W kompleksie biurowym West Forum już we wrześniu zacznie działać Przedszkole Niepubliczne „Kolorowe Kredki”.

Nasza decyzja o lokalizacji przedszkola w inwestycji Archicomu nie była przypadkowa. Przedszkole usytuowane w budynku West House 1A będzie dla wielu rodziców idealnym wyborem, zwłaszcza dla tych pracujących w zachodniej części miasta. W drodze do pracy będą mogli pozostawić u nas swoje pociechy i tym samym zaoszczędzić czas, tak cenny w porannych godzinach. Dodatkowo budynek zlokalizowany jest przy ul. Strzegomskiej, która łączy dwa duże osiedla mieszkaniowe, takie jak Muchobór i Nowy Dwór z centrum miasta – mówi Paweł Płochowski, dyrektor zarządzający przedszkola „Kolorowe Kredki”.

W biurowcu nowy najemca zajmie ponad 300 mkw. powierzchni na parterze z przeznaczeniem na 3 sale dydaktyczne (każda z nich z osobnym węzłem sanitarnym). W pobliżu budynku West House 1A przedszkole będzie posiadać własny, ogrodzony plac zabaw o powierzchni 200 mkw. Placówka będzie mieć także niezależne wejście. Podpisana umowa zakłada wieloletnią współpracę dewelopera z najemcą. Umowa to jeden z elementów realizacji koncepcji dewelopera, która zakłada kompleksowość oferty w nieruchomościach komercyjnych. 

Projekty nieruchomości komercyjnych muszą być kompleksowe i wymagają holistycznego podejścia do realizacji. Biuro nie jest już tylko miejscem pracy, to prawdziwe centrum wydarzeń, w którym pracownicy spędzają przecież większość swojego dnia. – mówi Tomasz Sujak, Członek Zarządu Archicom S.A. – Przedszkole na trenie West Forum realizuje ten zamysł. To zdecydowany ukłon w stronę rodziców, którzy pracują w tej lokalizacji. 

Obiekt West House 1A jest częścią kompleksu biurowego West Forum. W 2016 r. deweloper i generalny wykonawca Archicom przeprowadził modernizację budynku. W ofercie West House 1A pozostaje obecnie ponad 5000 mkw. powierzchni biurowej. 

 


5.0
Napisz pierwszy komentarz