Spectra Development logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoVastint Poland Sp. z o.o. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoArchicom logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoNowy Styl Group logoVantage Development S.A. logoForbo Flooring Systems Polska logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoTétris Poland logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoAgrobex Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoPodium Investment logoINTER-BUD logoOlivia Business Centre logoCity Space logoFYI Commercial Consulting logoDEVCO Sp. z.o.o. logoINTERBIURO logoTorus logoKontor logoPorto Office A Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoBusiness House logoAluprof S.A. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Nie odczujesz podróży do domu

Przyszli pracownicy 8-kondygnacyjnego biurowca, który zajmie miejsce DH Społem, będą mogli wsiąść do metra nie wychodząc na zewnątrz.

Miejsce 4-piętrowego domu handlowego Sezam zajmie 8-kondygnacyjny biurowiec wykonany ze szkła i stali. W jego wnętrzu znajdzie się jedno z pięciu wyjść ze stacji metra „Świętokrzyska”. Projekty budynku biurowego i nowobudowanej II linii metra zostały już szczegółowo uzgodnione – podało „Życie Warszawy”.

Inwestycję biurową będą realizować wspólnie przez Społem WSS Śródmieście i deweloper Juvenes. Zgodnie z zaakceptowanym projektem front budynku ułoży się w kształt litery „S” – od nazwy Społem. Na poziomach od –1 do 1 znajdą się powierzchnie handlowe, usługowe i gastronomiczne. Wyższe kondygnacje przeznaczone będą na biura. Prace budowlane mają ruszyć na przełomie 2012 i 2013 r. Najpierw jednak rozebrany musi zostać stary budynek Sezamu, zrealizowany w 1969 r. Zgodę na rozbiórkę wyraził już konserwator zabytków.

Wyjście z peronu znajdzie się na parterze, w handlowej części biurowca. Bezpośrednio nad schodami metra nadwieszone zostanie piętro biurowca.


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
mantra