Art-Deweloper Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoAluprof S.A. logoCOTEX Office Centre logoOlivia Business Centre logoHAVRE Sp. z o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoArchicom logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoBusiness House logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoForbo Flooring Systems Polska logoNowy Styl Group logoTétris Poland logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoTorus logoAgrobex Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoKontor logoPorto Office A Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoINTER-BUD logoCity Space logoSpectra Development logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoUNIMOR Development S.A. logoPodium Investment logoINTERBIURO logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

5th Avenue na NewConnect

Działalność holdingu polega na realizacji inwestycji biurowych: od pozyskania finansowania do komercjalizacji obiektu. Struktura firmy opiera się na pięciu spółkach celowych.

Holding 5th Avenue zadebiutował na rynku NewConnect. Na rynku nieruchomości firma zajmuje niszę wynajmu przestrzeni biurowych dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw. W ofercie znajdują się wysokiej klasy (A i B+), w pełni samodzielne lokale o powierzchni od 30 do 150 m kw.

Struktura 5th Avenue Holding S.A. opiera się na spółkach celowych. Do grupy holdingowej należą: 1 Sky Office Center SA, London Real Estate Investment Sp. z o.o., New York Real Estate Management Sp. z o.o., 1st Real Deal SA i AlertFinansowy.pl Sp. z o.o.

Działalność firmy polega na realizacji inwestycji biurowych: od pozyskania finansowania do komercjalizacji obiektu. Do tej pory zrealizowała Okęcie Business Center i Okęcie Business Point (Warszawa). Prace przy kolejnej inwestycji – Sky Office Center – mają się zakończyć w I kw. 2013 r. Najnowszy projekt – Sky Office Tower – jest projektem w fazie przygotowania oraz decyzji w sprawie wyboru lokalizacji.


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
mantra