Tork

Ogłoszono nominowanych 10 edycji CEE Retail Real Estate Awards

Półfinałowe rezultaty czekają już na nadchodzącą Galę EuropaProperty CEE Retail Real Estate Awards.
Gala EuropaProperty CEE Retail Real Estate Awards prezentuje osiągnięcia firm, sprzedawców detalicznych, profesjonalistów oraz najważniejsze projekty z 2017 roku. Jest to jedno z najbardziej prestiżowych wyróżnień, które w br. obchodzi już swoje 10-lecie. W imprezie wezmą udział czołowe firm oraz profesjonaliści z branży. Gala zostanie poprzedzona porannym Forum. Odbędzie się ona 8 lutego 2018 roku w Hotelu Intercontinental w Warszawie.
 
W tym roku otrzymaliśmy rekordową liczbę zgłoszeń z całego regionu, co ilustruje znaczenie nagród EuropaProperty CEE Retail Real Estate Awards. Sponsorzy, uczestnicy i członkowie Jury to dyrektorzy europejskich lub środkowoeuropejskich firm najwyższego szczebla, którzy potwierdzają, że nagrody CEE Retail Real Estate Awards są przełomowym wydarzeniem w branży – powiedział Craig Smith, wydawca portalu EuropaProperty i organizator konkursu CEE Retail Real Estate Awards. 
 
W tym roku nominowanych było wielu sprzedawców, co podkreśla siłę sektora handlu detalicznego w regionie. Nagrody "Retailer of the Year" zostaną przyznane detalistom działającym w całym regionie w oparciu o ich innowacyjność rynkową, ekspansję, wkład w rynek, udział w rynku, koncepcję i projekt oraz sukces komercyjny.
 
Nagrody "Company of the Year" zostaną wręczone wiodącemu deweloperowi, inwestorowi, bankowi, firmie doradczej/wynajmującej, firmie zajmującej się zarządzaniem aktywami, profesjonalnym usługodawcom, kancelarii prawnej, zarządcom nieruchomościami, firmie architektonicznej oraz doradcom podatkowym i finansowym w Europie Środkowej i Wschodniej dla działań i osiągnięć w 2017 roku. Firmy ocenia się na podstawie ich ogólnego wkładu rynkowego, jakości obsługi klienta, innowacji rynkowych, sukcesu komercyjnego czy przywództwa.
 
Nagrody zostaną również przyznane w kategoriach “Overall Retailer of the Year" oraz "Overall Professional of the Year".
 
 

4.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
mantra