Przesterzenie biurowe na sprzedaż i wynajem

Asstra Polska powiększa biuro

Kompleks biurowy The Park Warsaw
Kompleks biurowy The Park Warsaw
Siedziba Asstra Polska znajduje się w biurowcu The Park Warsaw. Ze względu na dynamiczny rozwój firma zdecydowała się powiększyć swoje biuro.

Powiększenie biura to decyzja związana z dynamicznym rozwojem firmy. Niespełna 16 miesięcy temu Asstra Polska przeniosła swoją siedzibę główną do obiektu wchodzącego w skład kompleksu The Park Warsaw. Zostało ono zlokalizowane na trzecim piętrze jednego z biurowców. Po ponad roku obecności w The Park Warsaw pojawiła się potrzeba powiększenia biura firmy. Obecnie łączna powierzchnia głównej siedziby Asstra Polska wynosi ponad 1600 mkw. Polski oddział międzynarodowej firmy logistycznej Asstra Forwarding AG powiększył dotychczas zajmowane biuro o 300 mkw. W transakcji najemcę reprezentowali eksperci BNP Paribas Real Estate Poland.

Dodatkowa powierzchnia dla Asstra Polska to wyraźny sygnał, że ubiegłoroczna decyzja o zmianie lokalizacji głównej siedziby na ul. Krakowiaków okazała się trafiona – Małgorzata Fibakiewicz, Dyrektor Działu Wynajmu Powierzchni Biurowych, BNP Paribas Real Estate Poland.

Kompleks biurowy The Park Warsaw znajduje się przy obwodnicy łączącej Aleje Jerozolimskie z mokotowskim centrum biurowym i biznesowym. Docelowo kampus ma tworzyć 10 biurowców klasy A o łącznej powierzchni 110 000 mkw. Na koniec pierwszego półrocza The Park Warsaw udało się zabezpieczyć długoterminowe finansowanie w wysokości 105 mln EUR, które przeznaczone zostało na ukończone budynki 3 i 4 oraz na dokończenie budowy budynków 5 i 6. Deweloperem kampusu biurowego The Park Warsaw jest White Star Real Estate Group

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz