Giant

Najemcy zainteresowani obiektami Griffin Premium RE..

fot. pixabay.com
fot. pixabay.com
Warszawskie obiekty Griffin Premium RE.. zyskały nowych najemców, zaś w łódzkim kompleksie biurowym Green Horizon główny najemca powiększył dotychczas zajmowaną przestrzeń.

Głównym najemcą kompleksu biurowego Green Horizon w Łodzi jest Infosys Poland. Firma zwiększyła powierzchnię najmu o kolejne 2000 mkw. Po ekspansji Infosys Poland wynajmuje ponad 24 000 mkw. powierzchni. Umowę najmu w tym samym kompleksie przedłużyła również Strefa Smaków Bar & RestaurantCieszy nas zaufanie, jakim obdarza nas Infosys, wiodący dostawca usług outsourcingowych, konsultingowych i technologicznych w regionie łódzkim. Ekspansja o kolejne dwa tysiące metrów jest dowodem na to, że nasz klient docenił wysoką jakość powierzchni i komfort pracy w Green Horizon – mówi Sebastian Suchodolski, Leasing Director w Griffin Premium RE..

Zainteresowaniem najemców cieszy się także warszawski kompleks biurowo-handlowy Koszyki. Po 20 latach obecności w Polsce ze swojej dotychczasowej siedziby w Tarnowie Podgórnym koło Poznania przenosi tu Hansgrohe. Zmiana lokalizacji biura wiąże się z dynamicznym rozwojem firmy na polskim rynku. Nowa siedziba firmy zajmuje ok. 400 mkw. powierzchni na pierwszym piętrze. Znajduje się tu również showroom z ekspozycją produktów Hansgrohe oraz AXOR. Ponadto dotychczasowy najemca, firma Mindspace, postanowił zwiększyć wynajmowaną powierzchnię o 750 mkw. Globalny operator przestrzeni co-workingowych zajmuje łącznie prawie 4000 mkw.

Dwóch nowych najemców zyskał także warszawski biurowiec Company House I. Umowy podpisały firmy Ingersoll - Rand Polska, która zajmie biuro o powierzchni ponad 1050 mkw. oraz eConsulting obejmująca przestrzeń o powierzchni blisko 500 mkw. Ingersoll - Rand Polska zajmuje się produkcją i sprzedażą urządzeń i systemów klimatyzacyjnych, chłodniczych, wentylacyjnych, grzewczych, a także systemów automatyki na wynajem, zaś eConsulting dostarcza wysoce wyspecjalizowane usługi IT. 

Powierzchnię najmu powiększyła także firma E-TOTO. Jej biuro znajduje się w warszawskim biurowcu Bliski Centrum, położonym przy ulicy Żurawiej 8. Po ekspansji jej biuro zajmuje ok. 750 mkw. 

Nowe umowy najmu powierzchni w Company House I oraz Bliski Centrum są doskonałą ilustracją tego, że nawet starsze obiekty, o ile są w mądry sposób zmodernizowane, mogą z sukcesem konkurować na rynku powierzchni biurowej z nowymi budynkami i celnie trafiać w oczekiwania najemców – dodaje Sebastian Suchodolski. 

Griffin Premium RE.. to spółka działająca w formule REIT. Została ona utworzona w grudniu 2016 r., a w kwietniu 2017 r. zadebiutowała na GPW. GPRE to czysto polska platforma nieruchomościowa skupiająca się głównie na inwestowaniu w wysokiej jakości aktywa biurowe i biurowo-handlowe w Warszawie i największych miastach Polski. W portfelu spółki znajduje się dziewięć obiektów biurowych oraz trzy obiekty biurowo-handlowe. 

 


3.0
Napisz pierwszy komentarz