Top Woman in Real Estate

Koneser zapełnia się najemcami

Centrum Praskie Koneser
Centrum Praskie Koneser
Centrum Praskie Koneser pozyskało najemców biurowych z branży transport-spedycja-logistyka (TSL). Obecnie poziom komercjalizacji biur w obiekcie wynosi 92 proc.

LINK Sp. z o.o. i Waberer’s Polska, tj. spółki branży TSL należące do Grupy Waberer’s International.Spółka wynajęły w sumie 728 mkw. biur w Koneserze. 

LINK jest jednym z największych w Polsce dostawcą nowoczesnych rozwiązań w branży TSL.W nowo wznoszonym budynku P położonym od strony ul. Białostockiej firma wynajęła lokal o powierzchni 435 mkw. LINK należy do Grupy Waberer’s International, której polska siedziba także znajdzie się w Koneserze. W ubiegłym roku firma Waberer’s Polska podpisała umowę najmu 293 mkw. powierzchni biurowej. Doradcą w procesach negocjacyjnych z Waberer’s Polska i LINK byli eksperci z firmy CBRE.

Koneser jest niezwykle istotną inwestycją z perspektywy całej Warszawy. To projekt wielofunkcyjny, otwarty dla wszystkich, oferujący zupełnie nowe możliwości. Oryginalne połączenie klimatu historycznych zabudowań z nowoczesnością stworzy przyjazną przestrzeń, w której doskonale będzie czuć się cała społeczność Konesera – pracownicy biur, ich goście, mieszkańcy stolicy i turyści – mówi Magdalena Bartkiewicz-Podoba, Dyrektor Generalny Liebrecht & wooD Poland. 

Centrum Praskie Koneser oferuje powierzchnie przeznaczone na funkcje biurowe, handlowe, usługowe, gastronomiczne i mieszkaniowe. Od 2015 roku działa tutaj Campus Warsaw, inicjatywa Google dedykowana start-upom. W Koneserze zostanie otwarty hotel Moxy Warsaw Praga (marka Marriott International), Muzeum Polskiej Wódki, klub fitness Zdrofit oraz Centrum Medyczne Damiana. Projekt otrzymał certyfikaty BREEAM Interim 2013 New Construction w kategoriach Offices oraz Retail na poziomie Excellent

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz