Kinnarps Polska Sp. z o.o.

Czy komercjalizacja przez sprzedaż się sprawdza?

Biurowiec MetroPoint Office
Firma Asbud Group zdecydowała się na komercjalizację obiektu MetroPoint Office przez sprzedaż biur, a nie przez wynajem powierzchni. W biurowcu sprzedano już 80 proc. powierzchni.

Biurowiec MetroPoint Office znajduje się w okolicy Ronda Daszyńskiego. Właściciel tego obiektu, firma deweloperska Asbud Group, ogłosił sprzedaż 80 proc. powierzchni. Obecnie toczą się też negocjacje dotyczące pozostałej części budynku. Wg dewelopera wprowadzony przez niego standard "Biura na sprzedaż" odniósł sukces. Grupa Asbud planuje skomercjalizować swoje dwie kolejne inwestycje biurowe na tej samej zasadzie. „Biura na sprzedaż” to relatywnie nowa koncepcja odnośnie komercjalizacji powierzchni biurowej w Warszawie. W Asbud Group realizujemy ją z sukcesem jako jeden z pierwszych deweloperów. Taka koncepcja jest powszechnie stosowana na międzynarodowych rynkach, takich jak USA i Wielka Brytania. Nie ma żadnego powodu, by nie była ona stosowana również w Polsce. Znajduje się tutaj wiele renomowanych firm, które są zainteresowane posiadaniem własnego biura, a nie tylko jego wynajmem – powiedział Raied Tanous, dyrektor zarządzający Asbud Group. 

Biurowiec MetroPoint Office to 11-kondygnacyjny budynek klasy A. Łączna powierzchnia obiektu wynosi ok. 8800 GLA. Projekt jest jeszcze w trakcie budowy, a jego oddanie do użytku zaplanowano na początek 2020 r. 

 

 


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
mantra