Giant

Olympus rozwija się na polskim rynku

Neopark
Neopark
Olympus przeniósł swoją polską centralę do nowej siedziby. Na tym jednak nie koniec. Firma dodatkowo otwarła centrum usług we Wrocławiu.

Olympus przeniósł swoją polską centralę do parku biurowego Neopark. W budynku tym firma wynajęła 1475 mkw. powierzchni. Do kompleksu przeprowadzi się ona w maju przyszłego roku. Z kolei, we Wrocławiu Olympus tworzy centrum usług wspólnych. Będzie ono odpowiedzialne za obsługę procesów biznesowych firmy w regionie Europy, Bliskiego Wschodu oraz Afryki. Siedzibą Olympus Business Services Europe jest biurowiec Retro Office House, w którym firma wynajęła niemal 5390 mkw. powierzchni. Najemcy w poszukiwaniu nowych biur i w procesie negocjacji warunków najmu pomagała firma JLL

W obu przypadkach Olympus postawił na nowoczesne, świetnie zlokalizowane projekty biurowe, które zapewniają pracownikom komfort pracy, dogodny dojazd oraz bliskość obiektów handlowych, kulturalnych i rekreacyjnych. Cieszymy się, że możemy wspierać Olympus w dynamicznym rozwoju na polskim rynku. Fakt, że tak prestiżowa marka rozszerza swoje struktury właśnie u nas, potwierdza doskonały klimat inwestycyjny Polski – tłumaczy Izabela Ciszewska, dyrektor w dziale reprezentacji najemcy, JLL. 

Kompleks biurowy Neopark zlokalizowany jest w centrum biznesowym Mokotowa. Oferuje on ok. 24 000 mkw. powierzchni najmu. Z kolei, biurowiec Retro Office House zlokalizowany jest w ścisłym centrum Wrocławia przy ul. Piłsudskiego. Budynek do dyspozycji najemców oferuje 20 000 mkw. powierzchni biurowej oraz 2500 mkw. powierzchni handlowej. 

 

Retro Office House

 


0.0
Dodaj nowy komentarz
Komentarze 1
Joanna :
Otwarła?
20 września 2018 11:05