Assa Abloy

Nowy najemca w biurowcu Astrum Business Park

|
Nowe biuro Jugenreich Polska
Biuro Jugenreich Polska przy ul. Łopuszańskiej 95
Spółka Jungheinrich Polska, dostawca produktów i usług dla logistyki wewnątrzmagazynowej, ma nową lokalizację. Firma na swoją nową lokalizację wybrała nowoczesny biurowiec Astrum Business Park, znajdujący się na terenie dzielnicy Warszawa-Włochy.

Niemal 900 mkw. powierzchni, usytuowane przy ul. Łopuszańskiej 95, zostało przeznaczone m.in. na departamenty marketingu, administracji, finansów, wsparcia sprzedaży oraz dział sprzedaży internetowej. Nie jest to jednak siedziba całej firmy, ponieważ w zlokalizowanym dotychczas w podwarszawskich Broniszach obiekcie pozostały piony IT, logistyki, serwisu, dział wynajmu i wózków używanych.

Jak informuje Agata Dubas-Matela, dyrektor ds. finansów i administracji w Jungheinrich Polska – Uruchomienie nowej lokalizacji zostało podyktowane dynamicznym rozwojem naszej firmy, a co za tym idzie znaczącym wzrostem liczby pracowników, którym pragniemy zapewnić komfortowe warunki pracy oraz dogodny dojazd. Astrum Business Park spełnia te oczekiwania, dlatego zdecydowaliśmy się na wskazaną lokalizację.

Nowy punkt ma zapewnić pracownikom szybki dojazd do pracy ze względu na sąsiedztwo Warszawskiej Kolei Dojazdowej i Dworca Zachodniego, wygodne połączenia autobusowe oraz dostęp do tras wylotowych z Warszawy. Na komfortowe warunki również ma mieć wpływ koncentracja parków biurowych w otoczeniu biurowca. Pracownicy będą mieć dostęp do kantyny, wewnętrznego placu z ławkami i stolikami, kawiarni, saloniku prasowego oraz myjni samochodowej, co zdaniem pracodawców wpłynie na dobre samopoczucie pracowników.


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz