bcb wrzesień 2020

Kielce pod znakiem rozwoju biznesu

|
Stacja Biznesu, fot. K. Peczalski
Stacja Biznesu, fot. K. Peczalski
Nowoczesny budynek Stacji Biznesu, zlokalizowany przy ulicach Zagnańskiej 49 i Głęboczka 3 w Kielcach, wypełnia się lokatorami.

Pod koniec sierpnia do grona najemców Stacji Biznesu dołączyła również firma TUiR WARTA, która ulokuje swój oddział w tym budynku. Biurowiec oddaje do dyspozycji najemcom 4 piętra przestrzeni biurowej i usługowej o łącznej powierzchni ponad 3700 mkw.

Sześciokondygnacyjny obiekt biurowo-usługowy został zaadoptowany z poprzemysłowej nieruchomości zlokalizowanej w Kielcach przy ul. Zagnańskiej 49. Mieści cztery piętra przestrzeni biurowej. Znajdują się w nim lokale typu open space umożliwiające swobodne korzystanie z zajmowanej powierzchni oraz kształtowanie pomieszczeń według swoich własnych, indywidualnych potrzeb. Na parterze zlokalizowano powierzchnie przeznaczone na usługi.

Lokalizacja biurowca upłatwia dostęp do infrastruktury drogowej w takich kierunkach, jak: Warszawa, Kraków, Łódź, Lublin czy Tarnów. Odległość do ścisłego śródmieścia Kielc oraz najważniejszych budynków lokalnej i regionalnej administracji to ok. 1,5 km. Jest to punkt tranzytowy dla usługodawcy.

W budynku powierzchnie wynajmują renomowane firmy: Telbdrige, Onwelo,Vorwerk oraz TUiR WARTA, działa tam także popularna w mieście restauracja. Budynek został wynajęty w 80 proc. i dostępne pozostało jedynie ostatnie piętro.


4.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz