Przesterzenie biurowe na sprzedaż i wynajem

Unikatowa inwestycja na Warszawskim Powiślu

|
Elektrownia Powiśle, wizualizacja Beauty hall
Elektrownia Powiśle, wizualizacja Beauty hall
Znany na całym świecie koncept Beauty Hall będzie znajdował się na drugim piętrze odnowionej elektrowni, zlokalizowanej na warszawskim Powiślu. Zostanie wykorzystana powierzchnia 1500 mkw.

Elektrownia Powiśle jest wielomilionowym projektem, którego ukończenie przypadnie na 2019 rok. Inwestycja o powierzchni 55 000 mkw, będzie składać się z różnorodnych powierzchni biurowych, handlowych, restauracyjnych i mieszkalnych czy też z pięciogwiazdkowego hotelu butikowego.

Beauty Hall, który zostanie zlokalizowany na drugim piętrze budynku, jest nową koncepcją podbijającą świat pielęgnacji i urody. Pierwsze w Polsce kompleksowe usługi beauty & spa mają być rozlokowane na powierzchni blisko 1500 mkw. i podzielone na trzy strefy. Pierwszą ma stanowić kameralna, odseparowana część, w której będzie można skorzystać z masaży, zabiegów kosmetycznych i studia depilacji. W strefie półotwartej zostaną zlokalizowane stoiska do pielęgnacji paznokci. Pozostała część, zaaranżowana jako open space, zostanie przeznaczona pod stoiska kosmetyczne prestiżowych marek.

Zainteresowanie ze strony sektora beauty jest bardzo wysokie i widzimy, że pomysł zebrania wszelkich usług pod jednym dachem bardzo się podoba najemcom – komentuje Dariusz Domański, Accociate Partner, Development and Leasing Director, White Star Real Estate.

Za projekt architektoniczny Beauty Hall odpowiada studio Sud Architects.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz