PGE Narodowy

Kuchnia dobrana na miarę

|
Salon Halupczok w Krakowie
Salon Halupczok w Krakowie
W kuchniach kwitnie życie towarzyskie i rodzinne. Zabudowę o znakomitym designie, uzupełnionej o dobrze dobrany sprzęt AGD najwyższej jakości można odnaleźć w salonach firmy Comitor sp. z o.o. Specjaliści firmy pomogą dobrać elementy by zaprojektować perfekcyjne pomieszczenie.

Dobrane do smaku

Coraz większą wagę przykładamy już nie tylko do gotowania samego w sobie, ale również do jakości i wyglądu sprzętu, którego używamy do przygotowywania posiłków. Przed przystąpieniem do planowania stworzenia lub odnowienia własnej kuchni często szukamy inspiracji i rozwiązań w czasopismach wnętrzarskich, Internecie, czy domach przyjaciół. Po podjęciu decyzji w kwestii barw i estetyki naszego wnętrza nadchodzi pora na zadbanie o specjalistyczny sprzęt, który będzie nam służył przez długie lata. Odpowiednie wyposażenie AGD będzie spełniać nasze wymogi, które ułatwią codzienne funkcjonowanie. Nowoczesny design i technologie dostarczane są ze strony światowych projektantów. Dzięki nim sprzęty domowe stają się ozdobą dla kuchni oraz całego domu.


Showroomy z kuchennym designem

Główne siedziby firmy Comitor znajdują się w Łodzi i Warszawie. Partnerskie showroomy zlokalizowane są w stolicy (Haecker Warszawa) oraz w Gorzowie (S-line Studio). Eksponowane są produkty renomowanych marek takich jak Blanco, Küppersbusch czy Novy, które wykorzystują najnowsze technologie oraz rozwiązania. Sprzęty wykonano dbając o każdy detal, dobierając do siebie materiały najwyższej jakości.


Nowe miejsce na mapie

Do powyższych punktów od niedawna zaliczyć można również Salon Halupczok w Krakowie, którego otwarcie miało miejsce pod koniec listopada. Zaprezentowano wówczas również nowy logotyp marki.

Na ekspozycji znalazły się zlewozmywaki i baterie Blanco, m.in. z higienicznym, sterowanym elektrycznie automatycznym korkiem (Blanco SensorControl BSC) oraz kuchnia w kolorze czarnym zaaranżowana przy pomocy urządzeń Küeppersbusch. Znalazło się w niej miejsce na piekarnik z pyrolizą, piekarnik z mikrofalą, ekspres do kawy i szufladę do podgrzewania. Swoje miejsce znalazły tam również odporne na plamy i wysokie temperatury zlewozmywaki Blanco Zerox, wykonane w technologii Durinox oraz Blanco Etagon z kompozytu Silgranit. Pojawiły się również baterie Panera i Culina łączące w sobie innowacje technologiczne ze współczesnym designem.


Dla najbardziej wymagających klientów opracowano bezdotykową baterię Solenta Senso, która działa po otwarciu dźwigni dopływu wody i zbliżeniu rąk do czujnika. W podobny sposób także wyłącza się jej strumień. Produkty, których dystrybutorem jest Comitor Sp. z o.o. zdobywają wiele nagród, podobnie jak kuchnie, które cieszą się uznaniem. Sprzęty Küeppersbusch zostały zamontowane w kuchni Valentia nagrodzonej na targach poznańskich Złotym Medalem 2018, której przyznano również Diament Meblarstwa 2019 roku.


Więcej: www.comitor.pl


0.0
Dodaj nowy komentarz
Komentarze 1
wasco :
https://hansloren.pl/Zlewozmywaki-ceramiczne
22 listopada 2019 16:19