Aluprof laureatem Diamentów Forbesa

Najlepsze firmy według miesięcznika Forbes
Najlepsze firmy według miesięcznika Forbes
Diamenty Forbesa zostały przyznane. W gronie nagrodzonych firm po raz kolejny znalazła się firma Aluprof.

Redakcja polskiej edycji miesięcznika „Forbes” ogłosiła ranking przedsiębiorstw, które w ostatnich trzech latach najskuteczniej zwiększyły swoją wartość. Wśród laureatów prestiżowych „Diamentów Forbesa 2019” jest firma Aluprof. To kolejny ważny tytuł dla marki z Bielska-Białej.

Już po raz dwunasty redakcja cenionego na całym świecie miesięcznika „Forbes” ogłosiła listę przedsiębiorstw, które w ostatnich trzech latach w dynamiczny i sukcesywny sposób zwiększały swoją wartość. W badaniu prowadzonym na podstawie szwajcarskiej metody wyceny wartości firm brano pod uwagę m.in. wyniki finansowe za lata 2015-2017, wartość majątku, historię płatniczą, wiarygodność płatniczą oraz brak negatywnych zdarzeń prawnych. Przedsiębiorstwa, które znalazły się w gronie wyróżnionych, zostały podzielone na 16 województw, a w ramach każdego z nich na 3 kategorie w zależności od przychodów: 5-50 mln zł, 50-250 mln i powyżej 250 mln zł. 

Obecność w gronie firm, które mogą poszczycić się tytułem „Diament Forbesa” jest dla całego zespołu Aluprof dużym wyróżnieniem. Tym bardziej, że otrzymujemy ten tytuł nie po raz pierwszy. Cieszy nas, że od wielu lat jesteśmy uznawani nie tylko za europejskiego lidera w branży systemów aluminiowych dla budownictwa, ale też za jedną z czołowych polskich firm. Rozwój rodzimego rynku oraz umacnianie marki polskich przedsiębiorstw ma dla nas ogromne znaczenie i jest wpisane w strategię naszych działań – zauważa Tomasz Grela, Prezes Zarządu Aluprof SA. 

„Diament Forbesa 2019” to kolejne ważne wyróżnienie w dorobku Aluprof w ostatnim czasie. Spółka z Bielska-Białej została uhonorowana m.in. tytułem „Perła Polskiej Gospodarki”, „Budowlana Firma Roku” czy „Top Marka 2018”. Firma znalazła się także na liście stu najlepszych pracodawców w Polsce. 


0.0
Tagi: Aluprof
Napisz pierwszy komentarz