Kinnarps Polska Sp. z o.o.

Hoist Polska wprowadził się do Bema Plaza

|
Bema Plaza, fot. materiały prasowe
Bema Plaza, fot. materiały prasowe
We Wrocławiu, w budynku Bema Plaza, Hoist Polska wynajął 2 830 mkw. powierzchni biurowej. Wprowadził się tam w lutym 2019 r.

Hoist Polska, należący do międzynarodowej grupy windykacyjnej Hoist Finance przy pomocy i dzięki doradztwu firmy Knight Frank zagospodarował ponad 2 tys. mkw. powierzchni wrocławskiego budynku biurowego. Powodem przeprowadzki były znaczący rozwój firmy i potrzeba znalezienia nowego lokum, dostosowanego do wymaganych standardów.

Po analizie dostępnych powierzchni biurowych na terenie Wrocławia uznaliśmy, że obiekt Bema Plaza najlepiej spełnia nasze oczekiwania. Biurowiec zaoferował wymaganą przestrzeń oraz elastyczne warunki najmu – mówi osoba reprezentująca Hoist.

Dodatkowym udogodnieniem jest położenie wrocławskiego budynku niedaleko Starego Miasta. Znajduje się on blisko połączeń komunikacji miejskiej. Tylko 10 min. drogi dzieli go od Rynku, a 15 min. od Dworca Głównego.

Knight Frank to międzynarodowa firma zajmująca się doradztwem dotyczącym nieruchomości. Zatrudnia ponad 18 000 ekspertów w aż 60 krajach. Jej główna siedziba znajduje się w Londynie.

Knight Frank zaangażowany był w proces nie tylko na etapie poszukiwania powierzchni biurowej oraz negocjacji warunków najmu, ale także odpowiadał za prowadzenie prac aranżacyjnych w wybranej lokalizacji – powiedziała Marta Mądry, Leasing Manager w Dziale Wynajmu Powierzchni Biurowych w Knight Frank.

Budynek Bema Plaza cały czas cieszy się popularnością w grupie najemców, m.in. ze względu na atrakcyjne lokale usługowo-handlowe. Do dyspozycji użytkowników biur jest również patio wewnątrz obiektu, zajmujące 2500 mkw.

 

 


0.0
Tagi: Knight Frank
Napisz pierwszy komentarz
mantra