Proton Office

Forum Dewelopera już w najbliższą sobotę

|
16 marca w warszawskim Hotelu Airport Okęcie odbędzie się 7. edycja konferencji Forum Dewelopera. Jej głównym założeniem jest promowanie współpracy między przedstawicielami branży deweloperskiej oraz prezentacja najnowszych trendów i innowacji w sektorze nieruchomości.

Forum Dewelopera to przede wszystkim przekazywana przez prelegentów wartościowa wiedza praktyczna. Wydarzenie od wielu lat spaja społeczność deweloperów budowlanych z całej Polski, którzy chcą wzajemnie wymieniać się swoimi doświadczeniami. W tym roku zaplanowano ponad 7 godzin wykładów, a gościem specjalnym konferencji będzie prof. Waldemar Rogowski, który pochyli się nad aktualnymi trendami na rynku kredytów mieszkaniowych. Oprócz niego na scenie wystąpią również tacy prelegenci, jak Maciej Welman wraz z Pawłem Sołtysiakiem (wykład “Czas vs. Zysk: Wybór między szybką sprzedażą a mieszkaniami gotowymi do zamieszkania”), Jakub Jadziewicz (“Obowiązki, zmiany i wymogi w zakresie OZE oraz możliwości związane z kontraktacją gazu i prądu dla deweloperów”), Paweł Dratwa (“Budowa z prefabrykatów żelbetowych vs. budowa tradycyjna - co się dzisiaj bardziej opłaca?”), Przemysław Dziąg (“Umowa 4 rezerwacyjna i zasady funkcjonowania Deweloperskiego Funduszu Gwarancyjnego”), Katarzyna Kuniewicz (“Rewolucja na Rynku Mieszkaniowym: Analiza Skutków Programu Kredyt 2% dla Deweloperów”), Patryk Nocek (“Jak zarabiać na wydawaniu? Niesamowite historie z kontraktowania wykonawców.“), Mariusz Sokołowski (“Standardy w Branży Deweloperskiej: Budowanie Solidnych Fundamentów”) oraz Michał Leżański (“Optymalizacja inwestycji deweloperskiej”). Poza tym uczestnicy będą mieli okazje wysłuchać panelu dyskusyjnego o tematyce “Deweloperskie Case Studies. Weryfikacja, wyzwania i współpraca w ramach nowej ustawy deweloperskiej”, w którym udział wezmą Paulina Nazaruk, Przemysław Dziąg oraz Jakub Nowakowski.

-  Forum Dewelopera to rozbudowana, lecz spójna społeczność deweloperów budowlanych z całej Polski. Z myślą o uczestnikach opracowaliśmy harmonogram, w którym każda prezentacja prelegentów to nie tylko wykład, ale także zestaw konkretnych umiejętności, wniosków i bogatego doświadczenia każdego z zaproszonych gości – mówi Barbara Ziemba, organizatorka konferencji Forum Dewelopera – Wychodzimy z założenia, że świadome budowanie to nie tylko zbiór działań, ale również odpowiedzialność społeczna i przede wszystkim regularna nauka oraz dokształcanie się. Każdy rok to dla nas nowe wyzwania i całkowicie nowa jakość, niezmiennie dostosowywana do zmieniających się potrzeb uczestników - dodaje.

Partnerami Forum Dewelopera są w tym roku Otodom, 3D Estate, PZU, Stropy Małro, Vox Developer, JWW Biuro Rachunkowe, Geodetic, Izodom, WH Plus, WPŻ Elbud Gdańsk, CHS, EForum, Alians OZE, Holcim, Stark House oraz JLL. 4 Patronat medialny nad wydarzeniem obejmują WPROST, Strefa Nieruchomości, Investor Real Estate Expert, Izolacje.com.pl, Real Media Content oraz Prime Time PR. Więcej informacji na temat konferencji znaleźć można na stronie https://forumdewelopera.pl/


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz