Inter-bud Fabryczna - duży

Nieruchomości TP pójdą pod młotek

Główna siedziba Telekomunikacji Polskiej
Główna siedziba Telekomunikacji Polskiej
Grupa Telekomunikacji Polskiej wystawiła na sprzedaż ponad 250 nieruchomości biurowych, handlowych, magazynowych i mieszkaniowych zlokalizowanych na terenie całego kraju.

Portfel naszych nieruchomości jest bardzo zróżnicowany: znajdują się w nim nieruchomości w Warszawie, którymi mogą być zainteresowane duże firmy, ale również niewielkie nieruchomości zlokalizowane w różnych regionach Polski, odpowiednie dla lokalnych przedsiębiorców lub osób fizycznych. Posiadamy również bogatą bazę gruntów. Ze względu na wysokie zróżnicowanie portfela sprzedaż tych nieruchomości cechować musi indywidualne podejście do każdej z nich. Sprzedaż należących do nas nieruchomości to element długoterminowej strategii optymalizacji portfela posiadanych przez TP budynków i gruntów –  mówi Magdalena Hauptman, Dyrektor Zarządzania Nieruchomościami Grupy TP.

Na wyłącznego agenta przy sprzedaży nieruchomości należących do spółki Telekomunikacji Polskiej SA została wybrana Firma DTZ. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że zostaliśmy wybrani jako wyłączny partner Telekomunikacji Polskiej przy realizacji tego interesującego i wymagającego projektu. Nieruchomości, które znajdują się w portfolio Telekomunikacji Polskiej z pewnością zainteresują zarówno użytkowników nieruchomości, jak i deweloperów. - mówi Ian Scattergood, Dyrektor Zespołu Corporate Real Estate Management na Europę Centralną w DTZ.


0.0
Tagi: TPSA
Napisz pierwszy komentarz
Inter-bud Fabryczna - duży
mantra