Inter-bud Fabryczna - duży

Wrocław z nowym biurowcem

Wizualizacja przedstawia Wałbrzyska Office Center
Wizualizacja przedstawia Wałbrzyska Office Center
W centrum wrocławskiej dzielnicy Klecina powstanie nowoczesny budynek Wałbrzyska Office Center, oferujący lokale i biura na sprzedaż.

Klecina jest dynamicznie rozwijającą się dzielnicą południowego Wrocławia. Przy ulicy Wałbrzyskiej powstanie obiekt Wałbrzyska Office Center. Budynek powstanie w okolicy Centrum Bielany, obwodnicy miasta, autostrady A4, a także nowo powstających inwestycji mieszkaniowych.

Wałbrzyska Office Center oferować będzie 2 000 m kw. powierzchni całkowitej. 500 m kw. powierzchni przeznaczonych będzie na lokale o charakterze handlowo-usługowym mieszczące się na parterze. Dostępne biura oferować będą od 40 m kw. powierzchni wzwyż. Użytkownicy obiektu będą mogli skorzystać także z 36 miejsc parkingowych (z czego 25 zlokalizowanych w garażu podziemnym).

Jak podaje Rodis Development, inwestor Wałbrzyska Office Center, już na obecnym etapie istnieje możliwość dostosowania powierzchni usługowych i biurowych do indywidualnych potrzeb nabywcy. Lokale, spełniające kryteria umożliwiające dowolną działalność, będą sprzedawane w stanie deweloperskim albo, po uzgodnieniu z kupującym, wykończone pod klucz.

Rozpoczęcie inwestycji planowane jest na wrzesień 2012 r. Obiekt ma zostać zgodnie z planem oddany do użytku pod koniec 2013 r.

Rodis Sp. z o.o. jest wrocławską firmą deweloperską. Spółka, działająca od 2004 r., zrealizowała następujące inwestycje o charakterze mieszkaniowym: Rubinowe Wzgórze w Tyńcu Małym, a także Osiedle Braterska i Osiedle Zwycięska i Osiedle Mińska mieszczące się we Wrocławiu. Poza tym firma odrestaurowała przedwojenną kamienicę przy ulicy Zaolziańskiej we Wrocławiu, w której powstało centrum biurowe o powierzchni 3500 m kw.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
ADAC
mantra