INTER-MAR Stanisław Marzec logoPorto Office A Sp. z o.o. logoArchicom logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoINTER-BUD logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoTétris Poland logoPodium Investment logoBusiness House logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoVantage Development S.A. logoForbo Flooring Systems Polska logoNowy Styl Group logoAluprof S.A. logoKontor logoOlivia Business Centre logoFYI Commercial Consulting logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoHAVRE Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoSpectra Development logoDEVCO Sp. z.o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoTorus logoCity Space logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Kongres Zarządców Nieruchomości Komercyjnych już za nami

Relacja

|
16 listopada w Warszawie odbył się Kongres Zarządców Nieruchomości Komercyjnych.

16 listopada w Hotelu Courtyard by Marriott zebrali się eksperci z sektora zarządzania nieruchomościami komercyjnymi. Ponad 250 osób, zajmujących się m.in. biurowcami, centrami handlowymi, magazynami i zakładami przemysłowymi, wzięło udział w Kongresie Zarządców Nieruchomości Komercyjnych.

Podczas spotkania doszło między specjalistami do wymiany wiedzy i doświadczeń związanych z zarządzaniem. Podczas Kongresu, dzięki części wystawienniczej, zapoznać się można było z produktami i rozwiązaniami dotyczącymi branży. Jednocześnie wszyscy obecni mieli możliwość bezpośredniego kontaktu z dostawcami usług i produktów, zadania pytań i otrzymania porad.

Kongres pozwolił na objaśnienie i rozwiązanie współczesnych problemów związanych z branżą zarządzania nieruchomościami komercyjnymi podczas prelekcji.

Pierwszy wykład,  poprowadzony przez eksperta z dziedziny restytucji mienia po pożarach i zalaniach, dotknął problematyki zniwelowania skutków i szkód powstałych po zdarzeniach takich jak pożary, które mogą zdarzyć się w obiektach komercyjnych. Następna prezentacja omówiła sterowanie instalacjami zainstalowanymi w budynkach. Poruszono problem minimalizowania zużycia energii oraz zapewnienia komfortowych warunków w obiekcie.  Kolejny wykład, poświęcony optymalizacji kosztów zarządzania nieruchomością poprzez integrację systemów budynkowych, poprowadzony został przez eksperta z dziedziny automatyki budynkowej.

Uczestnicy Kongresu poznali również temat oddymiania budynków dzięki ekspertowi z dziedziny systemów zabezpieczeń przeciwpożarowych oraz systemów oddymiania. Poruszono również temat systemów informatycznych. Kolejny wykład, poprowadzony przez specjalistę  z zakresu ekologicznych i trwałych pokryć dachowych, dotyczył izolacji dachów poprzez renowację dachów za pomocą innowacyjnej technologii.

Tematem następnej prelekcji były energooszczędne rozwiązania oświetleniowe w budynkach komercyjnych. Zaprezentowano modele lamp automatycznych stosowanych w  obiektach i w ich otoczeniach. Kolejne prezentacje dotyczyły instalacji sanitarnych oraz bezpieczeństwa urządzeń i instalacji technicznych.

Na zakończenie spotkania uczestnicy otrzymali dyplomy. Kolejna edycja Kongresu odbędzie się już wiosną 2013 r.


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
Conrad duży
mantra