PGE Narodowy

Konferencja o efektywnym zarządzaniu energią już za nami

Relacja

|
Uczetnicy konferencji z zainteresowaniem wysłuchali prelegentów
Uczetnicy konferencji z zainteresowaniem wysłuchali prelegentów
25 kwietnia w Warszawie odbyła się pierwsza edycja konferencji Oszczędność i bezpieczeństwo – podstawa efektywnego zarządzania energią w przedsiębiorstwie.

Centrum Bankowo-Finansowe Nowy Świat w Warszawie stało się platformą pierwszej edycji spotkania pod hasłem „Oszczędność i bezpieczeństwo – podstawa efektywnego zarządzania energią w przedsiębiorstwie”. Organizatorem konferencji była firma MultiTrain Sp. z o.o.

Honorowy Patronat nad wydarzeniem objął Polski Związek Pracodawców Budownictwa oraz Instytut Zarządzania Nieruchomościami IREM. Podczas konferencji uczestnicy zostali zapoznani z nowoczesnymi rozwiązaniami i technologiami firmy Emerson Network Power Sp. z o.o., która była Srebrnym Sponsorem.

O tym, „Jak efektywnie zarządzać energią w procesie obiegu dokumentów w firmie" podczas konferencji opowiedział Radosław Jankowski z firmy RICOH Polska Sp. z o.o. Uczestnicy w skupieniu wysłuchali również wykładu Bogdana Załoga i Cezarego Gutowskiego z Emerson Network Power Sp. z o.o na temat "Nowoczesne efektywne energetycznie systemy zasilania i chłodzenia pomieszczeń technicznych".

Mateusz Janowski z Kancelarii Prawnej Janowski, Poręcki, Dąbrowska, Ignatjew zwrócił uwagę na to "Co się dzieje w prawie energetycznym - zmiany i projekty". Natomiast pod hasłem "Profesjonalny zarządca IREM - a efektywne zarządzanie energią w przedsiębiorstwie" swoimi uwagami i wiedzą podzielił się Piotr Machałowski z REM Polska.

Praktyczne przykłady zawarte zostały w dwóch ostatnich prezentacjach. Były to wystąpienia  Agnieszki Róg-Skrzyniarz, reprezentującej Starwood Hotels & Resorts in Poland, mówiącej o "Ekologii w hotelach sieci Starwood Hotels & Resorts" oraz  Danuty Rostowskiej z Banku Ochrony Środowiska, komentującej temat "Efektywność energetyczna w przedsiębiorstwie – możliwości finansowania przez Bank Ochrony Środowiska".


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz