PGE Narodowy

Nie tylko aranżacja biura

Relacja

Kolejne seminarium „Funkcjonalne Biuro 2011” za nami.

10 maja odbyło się w Warszawie kolejne seminarium organizowane przez Office & Facility. Prowadzącymi wydarzenie byli: Lenny Beaudoin i Ben Munn, którzy są specjalistami ds. strategii rozwoju miejsca pracy w międzynarodowej firmie pośredniczącej w handlu nieruchomościami - CB Richard Ellis.

W tym roku, podczas serii pięciu seminariów, które odbywają w największych miastach Polski, ich uczestnicy  mogą usłyszeć od  ekspertów wiele cennych uwag dotyczących przestrzeni biurowej.

Wykłady zaczynają się od porad dotyczących wyboru biura. Na odpowiednie miejsce pracy składa się wiele czynników takich jak: wyposażenie, funkcjonalność, kwestie ekonomiczne (czyli zaprezentowanie metod na obniżenie opłat bieżących), aż do informacji na temat tego jak bardzo biuro wpływa na jakość naszej pracy i jak zwiększyć jego efektywność do maksimum.

Ostatnie dwa tegoroczne seminaria odbędą się w Gdańsku (11 października) oraz Łodzi (29 Listopada). Wydarzenia te są polecane dla pracowników biurowych wszelkich branż, gdzie nie tylko można zdobyć wiele cennych wskazówek, doświadczeń i nagród, ale również nawiązać nowe kontakty.


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz