Archicom logoCOTEX Office Centre logoFYI Commercial Consulting logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoHAVRE Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoPorto Office A Sp. z o.o. logoCity Space logoKontor logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoNowy Styl Group logoPodium Investment logoTétris Poland logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoForbo Flooring Systems Polska logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoTorus logoINTERBIURO logoINTER-BUD logoUNIMOR Development S.A. logoAgrobex Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoARTSERVIS sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoBusiness House logoVastint Poland Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoSpectra Development logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Nie tylko aranżacja biura

Relacja

Kolejne seminarium „Funkcjonalne Biuro 2011” za nami.

10 maja odbyło się w Warszawie kolejne seminarium organizowane przez Office & Facility. Prowadzącymi wydarzenie byli: Lenny Beaudoin i Ben Munn, którzy są specjalistami ds. strategii rozwoju miejsca pracy w międzynarodowej firmie pośredniczącej w handlu nieruchomościami - CB Richard Ellis.

W tym roku, podczas serii pięciu seminariów, które odbywają w największych miastach Polski, ich uczestnicy  mogą usłyszeć od  ekspertów wiele cennych uwag dotyczących przestrzeni biurowej.

Wykłady zaczynają się od porad dotyczących wyboru biura. Na odpowiednie miejsce pracy składa się wiele czynników takich jak: wyposażenie, funkcjonalność, kwestie ekonomiczne (czyli zaprezentowanie metod na obniżenie opłat bieżących), aż do informacji na temat tego jak bardzo biuro wpływa na jakość naszej pracy i jak zwiększyć jego efektywność do maksimum.

Ostatnie dwa tegoroczne seminaria odbędą się w Gdańsku (11 października) oraz Łodzi (29 Listopada). Wydarzenia te są polecane dla pracowników biurowych wszelkich branż, gdzie nie tylko można zdobyć wiele cennych wskazówek, doświadczeń i nagród, ale również nawiązać nowe kontakty.


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
Dekerta 18 - duży
mantra