Flowcrete Polska Sp. z o.o. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoSpectra Development logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoVantage Development S.A. logoINTERBIURO logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoAgrobex Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoNowy Styl Group logoTorus logoCity Space logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoAluprof S.A. logoHAVRE Sp. z o.o. logoBusiness House logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoPodium Investment logoFYI Commercial Consulting logoVastint Poland Sp. z o.o. logoArchicom logoForbo Flooring Systems Polska logoOlivia Business Centre logoUNIMOR Development S.A. logoCOTEX Office Centre logoARTSERVIS sp. z o.o. logoTétris Poland logoPorto Office A Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoKontor logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

18 milionów za działkę z biurowcem

|
Grupa Makrum pozbywa się majątku, w tym nieruchomości przy ul. Gdańskiej i Kamiennej w Bydgoszczy, gdzie obecnie znajduje się obiekt handlowo-usługowo-biurowy.

Wartość tej transakcji ma oscylować wokół 18 milionów złotych. Zakrojona na szeroką skalę sprzedaż ma przynieść dodatkowe pieniądze, które zostaną przeznaczone na rozwój firmy.

- Planowana sprzedaż nieruchomości nie wpłynie istotnie na działalność operacyjną w podstawowych obszarach aktywności Grupy Kapitałowej – czytamy w raporcie bieżącym Makrum.

Do kupienia jest między innymi zabudowana nieruchomość gruntowa położona w Bydgoszczy, przy ul. Gdańskiej 138-140, do której Immobile Sp. z o.o. spółka zależna Emitenta posiada prawo użytkowania wieczystego, o łącznej powierzchni 13656 m kw. Na części tego terenu znajduje się kompleks budynków o funkcji handlowo-usługowo-biurowej o łącznej powierzchni najmu 5 206,41m kw wraz z parkingami naziemnymi zlokalizowanymi na tamtym terenie.
 


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
mantra