Proton Office

Bayer zajmie dwa piętra w Olivia Business Centre

Bayer Service Center Gdańsk stworzy ponad 200 nowych miejsc pracy
Bayer Service Center Gdańsk stworzy ponad 200 nowych miejsc pracy
Gdańsk. Docelowo Bayer Service Center wejdzie w posiadanie 2 500 mkw. powierzchni biurowej

Bayer zdecydował się na lokalizację swojego centrum finansowo-księgowego w Gdańsku w kompleksie Olivia Business Centre (OBC). Centrum będzie obsługiwać spółki firmy Bayer z krajów Europy Środkowej i Wschodniej, od Niemiec po Rosję. Pracę znajdą tam przede wszystkim specjaliści w dziedzinie rachunkowości, biegle posługujący się językami obcymi.

-Dostępność nowoczesnych biurowców to obok znajomości języków, kompetencji absolwentów i profesjonalistów, jeden z głównych powodów wyboru Trójmiasta na lokalizację centrum. Wybór Olivia Business Centre to kolejny kamień milowy na drodze do rozpoczęcia naszej działalności. Z wdzięcznością chcę podkreślić, że jest to owoc wielomiesięcznej pracy, w której duży udział miały zespoły Jones Lang LaSalle oraz TPS – developera OBC. Obecnie koncentrujemy się na procesie rekrutacji – docelowo planujemy stworzyć ponad 200 nowych miejsc pracy. Praca w SCG to ogromna szansa zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej korporacji o globalnie rozpoznawalnej marce - mówi Remigiusz Wojciechowski, szef Bayer Service Center Gdańsk.

Jeszcze w tym roku zakończy się pierwszy etap organizacji nowego centrum oraz procesu rekrutacji pracowników. Docelowo firma zajmie około 2 500 mkw. będącym aktualnie w budowie w budynku Olivia Tower. Jeszcze w tym miesiącu pierwsi pracownicy zajmą tymczasowo 400 mkw. budynku Olivia Gat. Natomiast na początku przyszłego roku przewidziano przejęcie 1 200 mkw. powierzchni w docelowym budynku Olivia Tower, a kolejne 1 200 mkw. najpóźniej do końca 2014 roku.

Bayer to międzynarodowa firma działająca w trzech kluczowych obszarach: ochrony zdrowia, środków ochrony roślin i wysoko specjalistycznych materiałów.


0.0
Napisz pierwszy komentarz