Flowcrete Polska Sp. z o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoOlivia Business Centre logoNowy Styl Group logoDEVCO Sp. z.o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoBusiness House logoFYI Commercial Consulting logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoTétris Poland logoKontor logoCity Space logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoVastint Poland Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoSpectra Development logoPodium Investment logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoArchicom logoVantage Development S.A. logoUNIMOR Development S.A. logoAluprof S.A. logoAgrobex Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoForbo Flooring Systems Polska logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoTorus logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Bayer zajmie dwa piętra w Olivia Business Centre

Bayer Service Center Gdańsk stworzy ponad 200 nowych miejsc pracy
Bayer Service Center Gdańsk stworzy ponad 200 nowych miejsc pracy
Gdańsk. Docelowo Bayer Service Center wejdzie w posiadanie 2 500 mkw. powierzchni biurowej

Bayer zdecydował się na lokalizację swojego centrum finansowo-księgowego w Gdańsku w kompleksie Olivia Business Centre (OBC). Centrum będzie obsługiwać spółki firmy Bayer z krajów Europy Środkowej i Wschodniej, od Niemiec po Rosję. Pracę znajdą tam przede wszystkim specjaliści w dziedzinie rachunkowości, biegle posługujący się językami obcymi.

-Dostępność nowoczesnych biurowców to obok znajomości języków, kompetencji absolwentów i profesjonalistów, jeden z głównych powodów wyboru Trójmiasta na lokalizację centrum. Wybór Olivia Business Centre to kolejny kamień milowy na drodze do rozpoczęcia naszej działalności. Z wdzięcznością chcę podkreślić, że jest to owoc wielomiesięcznej pracy, w której duży udział miały zespoły Jones Lang LaSalle oraz TPS – developera OBC. Obecnie koncentrujemy się na procesie rekrutacji – docelowo planujemy stworzyć ponad 200 nowych miejsc pracy. Praca w SCG to ogromna szansa zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej korporacji o globalnie rozpoznawalnej marce - mówi Remigiusz Wojciechowski, szef Bayer Service Center Gdańsk.

Jeszcze w tym roku zakończy się pierwszy etap organizacji nowego centrum oraz procesu rekrutacji pracowników. Docelowo firma zajmie około 2 500 mkw. będącym aktualnie w budowie w budynku Olivia Tower. Jeszcze w tym miesiącu pierwsi pracownicy zajmą tymczasowo 400 mkw. budynku Olivia Gat. Natomiast na początku przyszłego roku przewidziano przejęcie 1 200 mkw. powierzchni w docelowym budynku Olivia Tower, a kolejne 1 200 mkw. najpóźniej do końca 2014 roku.

Bayer to międzynarodowa firma działająca w trzech kluczowych obszarach: ochrony zdrowia, środków ochrony roślin i wysoko specjalistycznych materiałów.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra