Bałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoForbo Flooring Systems Polska logoHAVRE Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoAluprof S.A. logoOlivia Business Centre logoBusiness House logoTorus logoCOTEX Office Centre logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoPodium Investment logoNowy Styl Group logoCity Space logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoDEVCO Sp. z.o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoTétris Poland logoAgrobex Sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoUNIMOR Development S.A. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoSpectra Development logoVantage Development S.A. logoArchicom logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoPorto Office A Sp. z o.o. logoKontor logoINTER-MAR Stanisław Marzec logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Celsa Huta Ostrowiec wynajęła biura w Sienna Center

Najemcę w transakcji reprezentowała firma Cushman & Wakefield.
Najemcę w transakcji reprezentowała firma Cushman & Wakefield.
Warszawa. W listopadzie firma z siedzibą w Ostrowcu zajmie ponad 500 mkw. powierzchni biurowej w stolicy Polski.

Warszawski biurowiec Sienna Center zlokalizowany jest w centrum miasta pomiędzy ulicami Sienną, Twardą i Żelazną. Obiekt oferuje swoim najemcom około 20 tysięcy mkw. nowoczesnej powierzchni. Sienna Center należy do firm CA Immo i AXA. Biurowiec, który został oddany do użytku czternaście lat temu, nie tak dawno przechodził gruntowną modernizację, która zakończyła się w ubiegłym roku. Prace remontowe umożliwiły powstanie nowej recepcji.

Teraz do grona najemców Sienna Center dołączyła firma Celsa Huta Ostrowiec - kombinat metalurgiczny z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim. Właścicielem huty jest hiszpańska Celsa Group. W Ostrowcu zakład funkcjonuje już od ponad 170 lat i jest największym zakładem przemysłowym województwa świętokrzyskiego.

W budynku Sienna Center w Warszawie będzie się mieścić biuro handlowe spółki. Firma wprowadzi się do obiektu w listopadzie 2012 r. Najemcę w transakcji reprezentowała firma Cushman & Wakefield, międzynarodowy doradca z branży nieruchomości komercyjnych.

 


0.0
Tagi:
Dodaj nowy komentarz
Komentarze 1
J23 :
Ostrowiec górą!!!
28 marca 2013 17:28
mantra