Giant

Firma EmiTel w Fronton Office Center

Firma EmiTel wynajęła 983 mkw. powierzchni biurowej w budynku Fronton Office Center w Krakowie.
Firma EmiTel wynajęła 983 mkw. powierzchni biurowej w budynku Fronton Office Center w Krakowie.
Kraków. Operator naziemnej infrastruktury radiowo-telewizyjnej i wieżowej wynajął blisko tysiąc mkw. powierzchni biurowej.

Oddany do użytku w kwietniu tego roku krakowski biurowiec Fronton Office Center przy ulicy Kamiennej 21 oferuje najemcom ponad 5,5 tysięcy mkw. powierzchni biurowej. Dla swoich klientów przewidział ponad 170 miejsc parkingowych zlokalizowanych w podziemnym garażu i wewnętrznym parkingu.

Niemal 1/5 powierzchni budynku Fronton Office Center, znajdującego się w stolicy województwa małopolskiego, będzie zajmować firma EmiTel, która wynajęła 983 mkw. powierzchni biurowej. Operatora naziemnej infrastruktury radiowo-telewizyjnej i wieżowej w Polsce, który także uczestniczy w pracach związanych z cyfryzacją emisji radiowo-telewizyjnych, jak również wspiera rozwój nowoczesnych systemów łączności bezprzewodowej w transakcji reprezentowała firma doradcza Cushman & Wakefield.

Deweloperem tego krakowskiego budynku jest Przedsiębiorstwo Budownictwa i Obrotu Towarowego FRONTON, które prowadzi działalność między innymi w zakresie budowy i wynajmu powierzchni biurowych na terenie Krakowa i okolic, budowy i sprzedaży mieszkań własnościowych - hipotecznych (realizacja inwestycji począwszy od zakupu gruntu, poprzez projektowanie do wykonania i przekazania mieszkań lokatorom) oraz projektów i wykonawstwa instalacji elektrycznych, sanitarnych wewnętrznych i zewnętrznych, wodno-kanalizacyjnych, gazowych i centralnego ogrzewania.

FRONTON zatrudnia około 170 pracowników, wysoko wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę inżynierską a także fachowców we wszystkich specjalnościach, odznaczających się wielostronnym przygotowaniu zawodowym od budownictwa do spraw ekonomiczno-prawnych.


 


0.0
Tagi: Fronton
Napisz pierwszy komentarz