Giant

EKO Nestlé wynajmuje w Ocean Business Park

Ocean Business Park w Warszawie
Ocean Business Park ma być gotowy w pierwszym kwartale 2015 r.
Spółki Nestlé wprowadzą się na 10 000 mkw. do nowego warszawskiego projektu biurowego Ocean Business Park.

Już na początku 2016 r. Nestlé Polska S.A. oraz Nestlé Waters Polska S.A. wprowadzą się na ponad 10 000 mkw. powierzchni biurowej w kompleksie Ocean Business Park w Warszawie.

 

Bardzo nas cieszy decyzja Nestlé o stworzeniu swojego nowego biura właśnie Ocean Business Park. Jednym z najważniejszych elementów naszej strategii biznesowej jest realizacja wysokiej jakości, elastycznych i dobrze zlokalizowanych powierzchni biurowych w pełni odpowiadających potrzebom najemców. Wierzymy, że firma Nestlé i jej zespół będą zadowoleni ze swojej siedziby – powiedział Alberto Esgueva Gutiérrez, Prezes Zarządu Kronos Real Estate.

 

Ocean Business Park powstaje na Służewcu Przemysłowym w dzielnicy Mokotów, przy ul. Domaniewskiej. Budynek, do którego wprowadzi się  Nestlé, oferować będzie ponad 17 600 mkw. powierzchni na ośmiu kondygnacjach naziemnych. Projekt charakteryzować się będzie podwójnie szklaną fasadą oraz certyfikacją w systemie BREEAM. Obiekt, którego inwestorem jest Kronos Real Estate, ma zostać oddany do użytkowania w pierwszym kwartale 2015 r.

 

Przedstawiciele Nestlé w Polsce poszukiwali najwyższej jakości nowoczesnej, funkcjonalnej i elastycznej powierzchni biurowej, która umożliwi dalszy rozwój struktur, a także będzie stanowić elegancką wizytówkę firmy wiodącej w swoim sektorze. Bardzo istotna była również lokalizacja, w tym dostęp do środków transportu publicznego oraz łatwość dojazdu do obiektu, a także bliskość portu lotniczego. Wszystkie te atuty posiada właśnie wybrany budynek – skomentowała Julita Spychalska, National Director, Corporate Advisory z firmy JLL, która reprezentowała Nestlé podczas poszukiwania nowej lokalizacji w Warszawie.


0.0
Napisz pierwszy komentarz