Giant

Biurowiec Jagiellońska 21 pozyskał najemcę z sektora IT

Biurowiec Jagiellońska 21 w Bydgoszczy
Biurowiec Jagiellońska 21 w Bydgoszczy
Zlokalizowany w Bydgoszczy biurowiec Jagiellońska 21 zachęcił nowego najemcę.

Firma DTZ, odpowiedzialna za komercjalizację biurowca Jagiellońska 21 w Bydgoszczy, poinformowała o nowej umowie najmu. Do biurowca wprowadziła się firma z sektora IT.

 

Moja firma jest nowym najemcą 250-metrowej powierzchni biurowej w budynku przy ul. Jagiellońskiej 21. Biuro charakteryzuje się wysokim standardem wykończenia oraz niebywałą estetyką. Wszystkie pomieszczenia są klimatyzowane i wyposażone w meble biurowe. Korzystne warunki finansowe oraz wyżej wymienione czynniki zadecydowały przy wyborze tego budynku. Dodatkowo budynek znajduje się przy głównym węźle komunikacyjnym miasta, co jest dużym udogodnieniem dla pracowników - skomentował Michał Solarek, prezes Call Center.

 

Biurowiec Jagiellońska 21 powstał w 1993 r. i oferuje łącznie 4795 mkw., w tym 3913 mkw. powierzchni biurowej. Budynek wyposażony jest w kontrolę dostępu, łącze światłowodowe oraz okablowanie komputerowe, elektryczne i telefoniczne. W obiekcie znajduje się także centrala telefoniczna, zamontowane są systemy klimatyzacji oraz czujniki dymu i ciepła. W biurowcu zdecydowano się również na podwieszany sufit, podnoszone podłogi oraz ścianki działowe.


5.0
Napisz pierwszy komentarz