Vantage Development S.A. logoTorus logoArchicom logoForbo Flooring Systems Polska logoINTER-BUD logoHAVRE Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoSpectra Development logoPodium Investment logoINTERBIURO logoCity Space logoNowy Styl Group logoOlivia Business Centre logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoAluprof S.A. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoARTSERVIS sp. z o.o. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoKontor logoDEVCO Sp. z.o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoTétris Poland logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoBusiness House logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Bergerat Monnoyeur nowym najemcą w śląskim kompleksie

Porcelanowa 19
Pokój biurowy
Bergerat Monnoyeur dołączyl do grona najemców w kompleksie biurowców Porcelanowa 19 w Katowicach.

Firma stanowi część Grupy MONNOYEUR i jest wyłącznym autoryzowanym dealerem maszyn CAT, MCCLOSKEY i UNAC. Powierzchnie biurowe dedykowane dla Oddziału Górniczego spółka wynajęła we wrześniu br.

 

Porcelanowa 19 to pierwszy w Katowicach zrewitalizowany kompleks biurowy. Inwestycja cechuje się funkcjonalnością przestrzeni biurowej, a także nowoczesnym systemem klimatyzacyjnym w postaci ekologicznego ogrzewania i chłodzenia. Do dyspozycji najemców pozostaje parking mieszczący 120 pojazdów.

 

Kompleks zarządzany jest przez spółkę Fortress Invest, która realizuje całościowo projekty w obszarze inwestycji w nieruchomości komercyjne na Śląsku. Specjalizuje się w projektach biurowych, szczególnie w rewitalizacji budynków biurowych.


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
mantra