Giant

EKO Connectmedica przedłuża najem w Mokotów Nova

Mokotów Nova
Mokotów Nova
Agencja kreatywna Connectmedica przedłużyła umowę najmu powierzchni biurowej w budynku Mokotów Nowa w Warszawie.

Na najwyższym piętrze budynku Mokotów Nova Connectmedica posiada powierzchnię typu open space, wydzielone, przeszklone miejsca spotkań, a także własne studio telewizyjne i kantynę. Biuro urządzone jest w minimalistycznym stylu, z dominacją koloru białego. Wyróżnikiem aranżacji jest recepcja pozbawiona klasycznego zabudowanego stanowiska, które zastępują cztery skórzane fotele ustawione w okręgu. Nasze biuro traktujemy jako coś więcej, niż tylko miejsce, w którym wspólnie realizujemy działania dla naszych klientów. Współtworzyliśmy projekt aranżacji wnętrza i nadaliśmy mu indywidualny charakter. Nasi pracownicy czują się tu dobrze, aranżacja biura jest naszym wyróżnikiem. Był to jeden z powodów, dla których zdecydowaliśmy nie zmieniać siedziby – mówi Barbara Skrzypczyk, Dyrektor ds. Administracyjnych w firmie Connectmedica.

 

Umowa została przedłużona do roku 2020. W renegocjacji najemcę reprezentowała międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield. Proces renegocjacji przebiegał dwutorowo. Oznacza to, że najemca równolegle rozważał również inne dostępne na rynku lokalizacje. Dzięki naszemu doradztwu wynegocjowane zostały warunki najmu, które satysfakcjonowały obie strony transakcji i umowa została przedłużona – komentuje Artur Sutor, Associate z działu powierzchni biurowych, Cushman & Wakefield.

 

Connectmedica jest agencją typu full-service, łączącą kompetencje agencji interaktywnej i agencji reklamowej. Firma powstałwa w 2009 r. i specjalizuje się w zintegrowanej komunikacji dla sektora zdrowia i farmacji. W jej portfolio znajduje się 20 największych firm farmaceutycznych w Polsce.

 

Mokotów Nova to kompleks trzech budynków biurowych klasy A zlokalizowany przy ul. Wołoskiej 22. Łączna powierzchnia najmu obiektu wynosi 43 000 mkw. Budowa realizowana była w dwóch etapach, z których drugi zakończył się na początku 2012 r. Rok później obiekt uzyskał certyfikat BREEAM na poziomie Very good. Właścicielem Mokotów Nova jest Nova Investments Sp. z o.o., spółka celowa funduszu Curzon Capital Partners III LP., zarządzanego przez Tristan Capital Partners. Już po roku od zakupu przez nas budynku od dewelopera możemy się pochwalić pierwszą renegocjowaną umową. Fakt, że dotychczasowi najemcy decydują się pozostać w obiekcie to najlepszy dowód na to, że jest on atrakcyjną lokalizacją biurową na coraz bardziej konkurencyjnym rynku w stolicy – mówi Artur Lis, Asset Manager w Tristan Capital Partners.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz