Giant

EKO Nowi najemcy biurowca na Okęciu

GreenWings Offices w Warszawie
GreenWings Offices w Warszawie
OKRE Development poinformowała o dobiegającym końca procesie komercjalizacji biurowca GreenWings Offices, zlokalizowanego przy ulicy 17 Stycznia 48 w Warszawie.

W ostatnim kwartale w biurowcu GreenWings Offices podpisano umowy najmu na łączną powierzchnię 1400 metrów kwadratowych. Do obiektu wprowadzą się firmy, takie jak: ADH-Soft, Fossil, Horizon New Media, PM Sport i Rawaki. Tym samym budynek jest już wynajęty niemal w 80 proc.

 

Od początku mieliśmy bardzo precyzyjną wizję tego, czym powinien wyróżniać się budynek, aby był atrakcyjny dla najemców oraz na jakich warunkach oferować powierzchnię naszym partnerom. Wszystkie te czynniki zostały przez rynek docenione. Koncepcja techniczna i komercyjna GreenWings Offices okazała się słuszna i będzie przedmiotem kontynuacji w naszych nadchodzących projektach – komentuje prezes OKRE Development, Ronnie Richardson.

 

Biurowiec GreenWings Offices pozwolenie na użytkowanie otrzymał w maju 2014 roku. Obiekt znajduje się przy ul. 17 Stycznia 48, w niewielkiej odległości od Okęcia. Inwestycja jest certyfikowana w systemie BREEAM na poziomie Very Good i oferuje 10 850 mkw. powierzchni biurowej na siedmiu kondygnacjach, a także nowoczesne przestrzenie centrum konferencyjnego.

 


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz