Giant

Dwie nowe restauracje Sodexo w biurowcu Intela

|
Moment’To by Sodexo w siedzibie Intel Technology Poland w Gdańsku
Storia Di by Sodexo w siedzibie Intel Technology Poland
Firma Sodexo Polska On-Site Services w połowie kwietnia otworzyła dwie restauracje w budynku Intel Technology Poland w Gdańsku. Jest to debiut nowych konceptów gastronomicznych sieci na terenie Polski – Moment’To by Sodexo oraz Storia Di by Sodexo.

W budynku Intel Technology Poland od września 2014 roku funkcjonuje restauracja BE… by Sodexo. Teraz Intel zdecydował się na uruchomienie kolejnych obiektów gastronomicznych, które będą zarządzane i prowadzone przez Sodexo On-site Services, by w pełni zaspokoić oczekiwania ponad 1500 pracowników. Otwarcie dwóch restauracji, w unikalnych w Polsce konceptach gastronomicznych, to efekt udanej współpracy z Intelem przy prowadzeniu restauracji BE… by Sodexo – komentuje Katarzyna Skipor, Dyrektor Marketingu Sodexo Polska On-site Services. Intel jest doskonałym przykładem pracodawcy, który zna i potrafi odpowiedzieć na potrzeby swoich pracowników, zapewniając im dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań żywieniowych – dodaje.

 

W ofercie samoobsługowej restauracji Moment’To by Sodexo znalazły się wszystkie rodzaje kuchni – dania tradycyjne, light, wegetariańskie czy bez glutenu. Z kolei menu Storia Di by Sodexo wyróżnia się potrawami typowo włoskimi. Pracownicy firmy Intel będą mogli zamówić w lokalu bruschetty, focaccie, pizze z pieca, pasty czy kremowe desery. Propozycję uzupełniają dania na życzenie, przygotowywane przez kucharzy w systemie live-cooking.

 

Intel Technology Poland jest jedynym najemcą kompleksu ALLCON@park. Pierwszy budynek parku ALLCON powstał w roku 1998. Od tamtej pory do użytku oddano trzy biurowce o łącznej powierzchni najmu ok. 20 000 mkw. Obecnie przy ul. Słowackiego 175 powstają dwa kolejne biurowce klasy B – ALLCON@park 4 i ALLCON@park 5, należące do kompleksu ALLCON@park. Projekty realizowane w systemie build-to-suit dostarczą 5150 mkw. powierzchni użytkowej. Budynek „szyty na miarę” spełnia niestandardowe wymagania technologiczne, w zakresie m.in. systemów wentylacji, klimatyzacji, zasilania (dedykowana stacja transformatorowa, systemy zasilania gwarantowanego), systemów teletechnicznych (miedziana i światłowodowa sieć strukturalna), przeciwpożarowych czy BMS. Projekt rozbudowy kompleksu przygotowała pracownia METT Michał Byczkowski. Inwestorem nieruchomości jest Słowackiego Plus Investment – spółka celowa Allcon Investment.

 


3.0
Napisz pierwszy komentarz