DEVCO Sp. z.o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoCity Space logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoPodium Investment logoFYI Commercial Consulting logoForbo Flooring Systems Polska logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoAluprof S.A. logoUNIMOR Development S.A. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoINTER-BUD logoCOTEX Office Centre logoBusiness House logoOlivia Business Centre logoNowy Styl Group logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoTorus logoSpectra Development logoArchicom logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoKontor logoINTERBIURO logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoTétris Poland logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoAgrobex Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoPorto Office A Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

EKO Commerz Real pozyskał najemców do Tulipana

Strefa wejściowa Tulipan House
Tulipan House
Stołeczny biurowiec Tulipan House należący do niemieckiego inwestora Commerz Real stanie się siedzibą firm StepStone Services i Parisite Company.

StepStone Services jest właścicielem portali z ogłoszeniami o pracę. W nowym biurze mieszczącym się w Tulipan House znajdzie się centrum rozwoju oprogramowania i usług informatycznych. Wynajęta powierzchnia zajmuje ponad 2600 mkw. Najemca wprowadzi się na nią we wrześniu 2015 r.

 

W ostatnim czasie umowy najmu w budynku Tulipan House podpisało też  kilka innych firm. Spółka Parisite Company należąca do Grupy Bain wynajęła 671 mkw. na trzecim piętrze; Teleperformance, organizacja oferująca usługi outsourcingu i telefonicznych centrów obsługi klienta powiększyła swoje biuro o 491 mkw., z kolei Huawei, producent urządzeń oraz rozwiązań telekomunikacyjnych i informatycznych – o 538 mkw. Umowę najmu przedłużyła też amerykańska firma biofarmaceutyczna Amgen, która zajmuje biuro o powierzchni 1300 mkw.

 

W zawartych transakcjach najmu doradzała międzynarodowa agencja doradcza Savills, agent wyłączny budynku Tulipan House. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że możemy powitać StepStone i Parisite Company w Tulipan House i jesteśmy dumni z zaufania, jakim obdarzyli nas Teleperformance i Huawei, którzy powiększyli swoje biura. Podsumowując wszystkie ostatnie transakcje, Savills doradzał przy podpisaniu umów najmu na ponad 5300 m kw.. Dzięki wysokiej jakości budynku, odnowionej recepcji i dogodnej lokalizacji, Tulipan House cieszy się niesłabnącą popularnością wśród najemców – podkreśla Dariusz Karwański, associate w Dziale Powierzchni Biurowych w Savills.

 

Tulipan House oferuje 17 895 mkw. powierzchni najmu. Biurowiec zlokalizowany jest na warszawskim Mokotowie przy ul. Domaniewskiej 50. W ubiegłym roku otrzymał certyfikat BREEAM In-Use, z oceną bardzo dobrą w kategorii Asset Rating (budynek) oraz doskonałą w kategorii Building Management (jakość zarządzania). W ostatnim czasie wybudowaliśmy też nową recepcję, aby zapewnić jeszcze bardziej wygodną i reprezentatywną strefę dla oczekujących gości i naszych najemców – dodaje Nadine Gilbert z Commerz Real.


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
mantra