Kinnarps 01.06-30.06

EKO Commerz Real pozyskał najemców do Tulipana

Strefa wejściowa Tulipan House
Tulipan House
Stołeczny biurowiec Tulipan House należący do niemieckiego inwestora Commerz Real stanie się siedzibą firm StepStone Services i Parisite Company.

StepStone Services jest właścicielem portali z ogłoszeniami o pracę. W nowym biurze mieszczącym się w Tulipan House znajdzie się centrum rozwoju oprogramowania i usług informatycznych. Wynajęta powierzchnia zajmuje ponad 2600 mkw. Najemca wprowadzi się na nią we wrześniu 2015 r.

 

W ostatnim czasie umowy najmu w budynku Tulipan House podpisało też  kilka innych firm. Spółka Parisite Company należąca do Grupy Bain wynajęła 671 mkw. na trzecim piętrze; Teleperformance, organizacja oferująca usługi outsourcingu i telefonicznych centrów obsługi klienta powiększyła swoje biuro o 491 mkw., z kolei Huawei, producent urządzeń oraz rozwiązań telekomunikacyjnych i informatycznych – o 538 mkw. Umowę najmu przedłużyła też amerykańska firma biofarmaceutyczna Amgen, która zajmuje biuro o powierzchni 1300 mkw.

 

W zawartych transakcjach najmu doradzała międzynarodowa agencja doradcza Savills, agent wyłączny budynku Tulipan House. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że możemy powitać StepStone i Parisite Company w Tulipan House i jesteśmy dumni z zaufania, jakim obdarzyli nas Teleperformance i Huawei, którzy powiększyli swoje biura. Podsumowując wszystkie ostatnie transakcje, Savills doradzał przy podpisaniu umów najmu na ponad 5300 m kw.. Dzięki wysokiej jakości budynku, odnowionej recepcji i dogodnej lokalizacji, Tulipan House cieszy się niesłabnącą popularnością wśród najemców – podkreśla Dariusz Karwański, associate w Dziale Powierzchni Biurowych w Savills.

 

Tulipan House oferuje 17 895 mkw. powierzchni najmu. Biurowiec zlokalizowany jest na warszawskim Mokotowie przy ul. Domaniewskiej 50. W ubiegłym roku otrzymał certyfikat BREEAM In-Use, z oceną bardzo dobrą w kategorii Asset Rating (budynek) oraz doskonałą w kategorii Building Management (jakość zarządzania). W ostatnim czasie wybudowaliśmy też nową recepcję, aby zapewnić jeszcze bardziej wygodną i reprezentatywną strefę dla oczekujących gości i naszych najemców – dodaje Nadine Gilbert z Commerz Real.


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz