Top Woman in Real Estate

Domaniewska 45 na finiszu komercjalizacji

Domaniewska 45
Domaniewska 45
Dobiega końca komercjalizacja inwestycji biurowej Domaniewska 45 realizowanej na Służewcu Przemysłowym w Warszawie. Do wynajęcia pozostało jeszcze tylko 10 proc. powierzchni.

Głównymi najemcami budynku Domaniewska 45 zostały spółki należące do grupy LC Corp – Idea Bank, Idea Expert oraz Tax Care. Na powierzchni 4000 mkw. zostały ulokowane call center wymienionych firm oraz biuro główne Idea Expert. Ponadto wysoki standard biurowca doceniły organizacje Webellian, DQS i FSM Polska.  

 

Za komercjalizację inwestycji odpowiada agencja Nuvalu Polska. Po niezwykle udanych transakcjach najmu, skupiamy się na ukończeniu komercjalizacji. Ostatnie moduły, które oferujemy najemcom to metraże wynikowe od 150 do 250 mkw., które cieszą się dużym zainteresowaniem na Mokotowie. Jesteśmy niezmiernie zadowoleni, że na trudnym rynku Mokotowa najemcy dostrzegają wartość dodaną reprezentowanej przez Nuvalu inwestycji, jaką jest wykończenie budynku, przy użyciu najwyższej jakości materiałów i zastosowaniu najnowszych technologii. Proces wynajmu 90 proc. budynku zajął łącznie ok. 10 miesięcy – komentuje Maciej Ozdoba, agent wyłączny budynku z ramienia Nuvalu Polska.

 

Domaniewska 45 została wybudowana przez ASD Real Estate, jako główna siedziba Polska Press Grupy, która zajmuje w nim ok. 2500 mkw. Łącznie obiekt oferuje 9852 mkw. Na jego parterze funkcjonuje otwarta we wrześniu 2014 r. piekarnia i kawiarnia „Gorąco Polecam Nowakowski”, zapewniająca komfortowe miejsce do spotkań.


0.0
Napisz pierwszy komentarz