Giant

Nowe umowy najmu w Warsaw Spire

Warsaw Spire w budowie
Warsaw Spire w budowie
Firma Ghelamco Poland podpisała dwie nowe umowy najmu na około 2 200 mkw. powierzchni biurowej w Warsaw Spire.

Nowy najemca obiektu, firma Adecco Poland, specjalizująca się w rekrutacji pracowników i outsourcingiem, zajmie łącznie około 1 600 mkw na 8. piętrze budynku C. Do nowego biura firma wprowadzi się w maju 2016 roku. Adecco Poland w negocjacjach było reprezentowane przez firmę doradczą Colliers International.


Kolejna umowa najmu, podpisana przez BNP Paribas Securities Services SKA Oddział w Polsce, dotyczyła poszerzenia zajmowanej przestrzeni o metrażu 4 000 mkw. o kolejne 600 mkw.


Pośród najemców Warsaw Spire znalazły się także firmy takie jak Samsung, Ghelamco Poland oraz Bilfinger HSG Facility Management. Na 9 miesięcy przed planowanym ukończeniem budowy kompleks jest wynajęty w ponad 60%.


Cieszy nas, że kolejni najemcy doceniają unikalne zalety kompleksu Warsaw Spire i chcą lokować swoje siedziby przy placu Europejskim. Wierzymy, że wszyscy pracownicy Adecco Poland i  BNP Paribas Securities Services SKA Oddział w Polsce będą się tu znakomicie czuli. – komentuje Jarosław Zagórski, Dyrektor Handlowy i Rozwoju, Członek Zarządu Ghelamco Poland.


Firmie Adecco zależało na prestiżowej i dobrze skomunikowanej lokalizacji, stąd wybór Warsaw Spire. Ponadto elastyczna i efektywna powierzchnia biurowca pozwoli najemcy na wdrożenie aranżacji zgodnej z najnowszymi trendami workplace solutions. – dodaje Marcin Sabowicz, Starszy Specjalista w Dziale Powierzchni Biurowych Colliers International. 


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz