ARTSERVIS sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoPodium Investment logoCOTEX Office Centre logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoTétris Poland logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoBusiness House logoAgrobex Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoINTER-BUD logoDEVCO Sp. z.o.o. logoSpectra Development logoForbo Flooring Systems Polska logoFYI Commercial Consulting logoVastint Poland Sp. z o.o. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoAluprof S.A. logoKontor logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoCity Space logoNowy Styl Group logoOlivia Business Centre logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoArchicom logoPorto Office A Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoTorus logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Olimp w budynku biurowym Avon

W restauracji Olimp jest sprzedawane jedzenie na wagę
W restauracji Olimp jest sprzedawane jedzenie na wagę
Nowa restauracja sieci Olimp zostanie najemcą obiektu biurowego należącego do firmy Avon.

Grupa Gastromall, właściel sieci restauracji Olimp, sfinalizowała umowę dotyczącą wynjamu powierzchni pod dzialaność gastronomiczną w biurowcu należącym do firmy Avon, producenta i dystrybutora kosmetyków. Biurowiec zlokalizowany jest przy ul. Słowiczej 32 w Warszawie. Nowa restauracja pod marką Olimp będzie działać od 1 września br. Będzie to trzeci Olimp w Warszawie, obok Olimp Wola Park oraz Olimp w CH Janki pod Warszawą.

 

Marka Olimp, która jest siecią restauracji z jedzeniem na wagę, w przeciągu ostatnich 4 lat powiększyła liczbę lokali pięciokrotnie. W dniu 8 sieprnia br. planowane jest otwarcie nowej restauracji Olimp w Centrum Handlowym Copernicus w Toruniu, natomiast dnia 17 sierpnia br. działalność rozpocznie Olimp w Silesia Star w Katowicach. W chwili obecnej sieć liczy 19 lokali własnych i 16 franczyzowych w całej Polsce.

 


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
mantra