Proton Office

Havas Media Group zostaje na dłużej w New City

Kompleks New City
Kompleks New City
Havas Media Group, działająca w obszarze marketingu i komunikacji, przedłużyła umowę dotyczącą wynajmu 1500 mkw. powierzchni w warszawskim kompleksie New City.

Havas Media Group zdedydowała się na dalszy wynajem biura o metrażu 1500 mkw. znajdującego się w kompleksie New City przy ul. Marynarskiej 15 w Warszawie. Jakość powierzchni biurowej oraz profesjonalne zarządzanie New City współtworzą przyjazne i komfortowe środowisko pracy. Kompleks oferuje naszej firmie optymalne warunki rozwoju, dlatego cieszymy się, że będziemy mogli kontynuować naszą działalność właśnie w tym miejscu – komentuje Małgorzata Węgierek, CEO Havas Media Group.

 

Cieszymy się, że niepowtarzalność New City doceniła Havas Media Group czego wyrazem jest przedłużenia umowy najmu w naszym budynku – mówi Przemysław Iznerowicz, Dyrektor Projektu w Hines Polska.

 

Havas Media Group specjalizuje się w kampaniach online, kampaniach w mediach tradycyjnych uzupełnionych o działania product placement oraz z zakresu marketingu sportowego i rozrywki. W skład Havas Media Group wchodzą domy mediowe Havas Media i Arena, które wspierane są przez Havas Sports & Entertainment.

 

New City składa się z dwóch budynków New City oraz New City 2, o łącznej powierzchni przekraczającej 44 000 mkw. Dodatkowo kompleks oferuje także przestrzeń handlowo-usługową zlokalizowaną na parterze oraz trzypoziomowy parking podziemny. Warto dodać, iż w obiekcie istnieje system carpoolingu. New City posiada prestiżowy certyfikat ekologiczny BREEAM In-Use na poziomie Excellent. Właścicielem kompleksu od 2013 roku jest publiczny fundusz inwestycyjny Hines Global REIT, a funkcję zarządcy aktywów i zarządcy nieruchomości pełni Hines Polska. 

 


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz