Proton Office

Olimp w Quattro Business Park

Kompleks Quattro Business Park
Kompleks Quattro Business Park
Właściciel sieci Olimp podpisał umowę dotyczącą wynajmu powierzchni w krakowskim kompleksie Quattro Business Park.

Nowa restauracja zajmie lokal o metrażu 260 mkw. w budynku Five w Quattro Business Park, zlokalizowanym przy al. gen. Bora-Komorowskiego w Krakowie. Planowane otwarcie restauracji przypada na styczeń 2016 r. Będzie to kolejny lokal własny należący do grupy Gastromall, która prowadzi już 20 restauracji tego typu w Krakowie, Gliwicach oraz Katowicach.

 

Sieć Olimp oferuje jedzenie na wagę w cenie za 100 g. W ostatnich tygodniach nowe restauracje w ramach sieci zostały otworzone w Toruniu w Galerii Copernicus oraz w kompleksie biurowym Silesia Star w Katowicach.

 

Quattro Business Park jest nowoczesnym kompleksem biurowym klasy A, który oferuje 48 500 mkw. powierzchni biurowej. Zespół biurowców, który należy do grupy Buma, jest złożony z czternastokondygnacyjnych budynków wyposażonych w parkingi podziemne oraz z wyodrębnionego budynku parkingu. Obecnie w ramach kompleksu powstaje piąty obiekt, budynek Five o powierzchni 8700 mkw. Biurowiec będzie posiadał siedem kondygnacji naziemnych oraz jedną kondygnacje podziemną. Przewidziane zakończenie inwestycji wyznaczono na IV kwartał br. Warto dodać, iż budynek Five został poddany systemowi certyfikacji BREEM.    

 


1.0
Napisz pierwszy komentarz