Giant

TomTom z siedzibą w łódzkim biurowcu ORION Business Tower

Budynek Orion, fot. Krzysztof Niewiadomy
Budynek Orion, fot. Krzysztof Niewiadomy
Firma TomTom wynajmie powierzchnie biurową o metrażu 1000 mkw. w biurowcu ORION Business Tower zlokalizowanym w Łodzi.

Siedziba TomTom będzie mieściła się na najwyższych piętrach łódzkiego biurowca. Za proces poszukiwania nowej lokalizacji oraz negocjowania warunków najmu odpowiedzialna była firma doradcza JLL, natomiast właściciela ORION Business Tower reprezentował zarządca budynku - NAI Estate Fellows.

    
Jesteśmy bardzo zadowoleni, iż TomTom dołączył do grona najemców. Jednocześnie cieszymy, że nasz obiekt spełnił oczekiwania tak wymagających klientów - mówi Bartosz Pustuł, Dyrektor Działu Zarządzania NAI Estate Fellows.


Podpisanie przez TomTom umowy najmu to kolejny dobry sygnał dla łódzkiego rynku biurowego. Zainteresowanie najemców utrzymuje się na wysokim poziomie – porównywalnym z bardzo dobrym 2014. Na koniec I półrocza 2015 popyt brutto wyniósł ponad 23 000 mkw., a w całym ubiegłym roku 45 700 mkw – komentuje Izabela Ciszewska, Starszy Konsultant w Dziale Reprezentacji Najemcy JLL.


TomTom jest globalną firmą obecną na rynku od 1991 r., która działa w branży produktów do nawigacji, podglądu ruchu drogowego i map.


ORION Business Tower to budynek z 16 kondygnacjami oraz ok. 10 000 mkw. powierzchni biurowej. Jest on zlokalizowany w ścisłym centrum Łodzi u zbiegu Al. Piłsudskiego i ul. Sienkiewicza.

 


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz