Vastint Poland Sp. z o.o. logoCity Space logoCOTEX Office Centre logoVantage Development S.A. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoFYI Commercial Consulting logoArchicom logoForbo Flooring Systems Polska logoPodium Investment logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoPorto Office A Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoAgrobex Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoTétris Poland logoNowy Styl Group logoINTERBIURO logoSpectra Development logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoARTSERVIS sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoTorus logoOlivia Business Centre logoKontor logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoBusiness House logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Firma Randstad z dwoma nowymi siedzibami

Nowy Arsenał w Toruniu
Biurowiec P-2 w Poznaniu
Firma działająca w obszarze doradztwa personalnego i pracy tymczasowej otworzyła biura ze strefami obsługi klienta w Poznaniu i Toruniu. Nowe siedziby Randstad znajdują się w poznańskim biurowcu P-2 oraz toruńskim obiekcie Nowy Arsenał.

Randstad Polska jest jedną z największych w Polsce agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Zatrudnia ponad 800 osób obsługujących ponad 1600 klientów na terenie całego kraju. Organizacja wynajęła 708 mkw. powierzchni biurowej w poznańskim biurowcu P-2 oraz lokal o metrażu 190 mkw. w toruńskim obiekcie Nowy Arsenał.  W związku z rozwojem firmy zdecydowaliśmy się zmianę lokalizacji połączoną z ekspansją w Poznaniu i Toruniu. Dynamiczny rozwój w regionach był głównym powodem wynajmu nowych powierzchni biurowych. Przy wyborze naszych biur zawsze zawracamy uwagę na dogodne położenie i wysoki standard – powiedział Zygmunt Michnowski odpowiedzialny za rozwój sieci biur Randstad.

 

W procesie wynajmu powierzchni biurowej i handlowej firmie Randstad doradzali konsultanci działu biurowego AXI IMMO. Klient poszukiwał reprezentacyjnej powierzchni biurowej z dogodnym dojazdem indywidualnym i dostępem do komunikacji miejskiej. Nowe lokalizacje spełniają wszystkie wymagania najemcy – dodał Emil Chwieduk, Office Negotiator w AXI IMMO.

 

P-2 jest obiektem pełniącym funkcje biurowo-usługowe znajdującym się w centrum Poznania, przy ulicy przy ul. Półwiejskiej 2, oferującym ok. 2 800 mkw. powierzchni biurowej i 6500 mkw. przestrzeni handlowej. Nowy Arsenał to centrum biznesowe, zlokalizowane przy ul. Dominikańskiej 10 w Toruniu. Całkowita powierzchnia obiektu wynosi 5000 mkw.


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
mantra